İlaç Fiyatları

Nibulen Fiyatları

nibulen fiyatlari 3680
Written by Fiyatlisto

Nibulen fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Nibulen fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Nibulen Solüsyon fiyatı, Nibulen  Krem fiyatları, Nibulen Tırnak Cilası  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Nibulen nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Nibulen Fiyatları 2024

Nibulen fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Nibulen fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Nibulen fiyatları 72.56 TL-184.53 TL arasındadır.

Nibulen Solüsyon Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nibulen Solüsyon fiyatı 72.56 TL olarak belirlenmiştir..

Nibulen Krem Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nibulen Krem fiyatı 74.62 TL olarak belirlenmiştir..

Nibulen Tırnak Cilası Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nibulen Tırnak Cilası fiyatı 184.53 TL olarak belirlenmiştir..

Nibulen Nedir Ne İşe Yarar?

NİBULEN, siklopiroksolamin adlı etkin maddeyi içerir. Siklopiroksolamin, topikal kullanım için antifungaller adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. Bu gruptaki ilaçlar mantar tedavisinde kullanılır. NİBULEN, derinin bütün mantar hastalıkları tedavisinde kullanılır. NİBULEN, 1 gramında 10 mg siklopiroksolamin etkin maddesini içerir. 20 g krem içeren alüminyum tüpte ambalajlanarak kullanıma sunulmuştur. Piyasada solüsyon ve tırnak cilası formları bulunur.

Nibulen Yan Etkileri Nelerdir?

Seyrek: Alerjik kontakt dermatit (temas sonucu gelişen alerji) Bilinmiyor: Kaşıntı veya yanma Eğer bu kullanma talimatında bahsi geçmeyen herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzu veya eczacınızı bilgilendiriniz.

[openquestionmicro]

Nibulen Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Nibulen fiyatları 2024 yılında 72.56 TL-184.53 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Nibulen Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Nibulen eczane fiyatı 2024 yılında 72.56 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak