İlaç Fiyatları

Nimes Fiyatları

nimes fiyatlari 3682
Written by Fiyatlisto

Nimes fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Nimes fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Nimes Jel fiyatı, Nimes  100 Mg 15 Tablet fiyatları, Nimes 100 Mg 14 Tablet  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Nimes nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Nimes Fiyatları 2024

Nimes fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Nimes fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Nimes fiyatları 51.88 TL-83.50 TL arasındadır.

Nimes Jel Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nimes Jel fiyatı 73.11 TL olarak belirlenmiştir..

Nimes 100 Mg 15 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nimes 100 Mg 15 Tablet fiyatı 51.88 TL olarak belirlenmiştir..

Nimes 100 Mg 14 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nimes 100 Mg 14 Tablet fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Nimes Nedir Ne İşe Yarar?

NİMES nedir ve ne için kullanılır? NİMES, açık sarı renkli, opak homojen jel halindedir. Her tüp, steroid olmayan antienflamatuvar ilaçlar (NSAİİ) grubundan olan %1 nimesulid içerir ve 30 gramlık tüp ve karton kutu ambalajlarda kullanıma sunulmuştur. NİMES, yumuşak doku romatizmal hastalıkları, ezilme ve burkulma gibi yumuşak doku rahatsızlıkları, ağrı, iltihap ve kas gerginliği ile kendini gösteren kas ve iskelet sistemi hastalıklarının bölgesel tedavisinde ağrı kesici ve iltihap giderici olarak etkilidir.

Nimes Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, NİMES’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: • Yüz, dil, boğazda şişme • Nefes darlığı, hırıltılı soluma Bunlar çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin NİMES’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür. Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza söyleyiniz: • Kaşıntı • Deride kızarıklık Bu yan etkiler doz azaltıldığında veya tedavi kesildiğinde kaybolur.

[openquestionmicro]

Nimes Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Nimes fiyatları 2024 yılında 51.88 TL-83.50 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Nimes Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Nimes eczane fiyatı 2024 yılında 73.11 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak