İlaç Fiyatları

Nootropil Fiyatları

nootropil fiyatlari 2777
Written by Fiyatlisto

Nootropil fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Nootropil fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Nootropil 800 mg fiyatı, Nootropil  Ampül fiyatları, Nootropil Şurup  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Nootropil nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Nootropil Fiyatları 2024

Nootropil fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Nootropil fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Nootropil fiyatları 55.52 TL – 65.00 TL arasındadır.

Nootropil 800 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nootropil 800 mg fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Nootropil Ampül Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nootropil Ampül fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Nootropil Şurup Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Nootropil Şurup fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Nootropil Nedir Ne İşe Yarar?

NOOTROPİL, berrak ve renksiz bir çözeltidir. Her kutuda 12 ampul bulunur. NOOTROPİL, nootropik ilaç grubundadır. Nootropikler, öğrenme, hafıza, dikkat ve farkındalık gibi bilişsel süreçleri, yatıştırıcı veya uyarıcı etki ile bağlantılı olmaksızın geliştirir. NOOTROPİL; Erişkinlerde – Hafıza kaybı, dikkat eksikliği ve araç kullanma yeteneğinin kaybı gibi bulgularla seyreden psiko-organik sendromların belirtiye yönelik (semptomatik) tedavisi, – Kortikal kaynaklı miyoklonus (bir veya daha fazla uzuvda veya gövdede kısa, ani (“flaş-benzeri”) kas kasılmaları) tedavisi (tek başına veya diğer ilaçlarla birlikte), – Baş dönmesi ve ilişkili denge bozuklukları (vazomotor veya psişik kökenli sersemlik hissi hariç) için kullanılır. Çocuklarda – 8 yaş ve üzeri çocuklarda konuşma terapisi gibi uygun yaklaşımlar ile birlikte disleksi (okuma/yazma güçlüğü) tedavisinde kullanılır.

Nootropil Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi NOOTROPİL’ in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Aşağıdakilerden biri olursa NOOTROPİL’i kullanmayı durdurun ve DERHAL doktorunuza bildirin veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

Ani ve hızlı gelişen kızarıklık ve kabartı tarzında döküntüler, yüzde şişme, hırıltılı soluk alıp verme ve/veya soluk alıp vermede güçlük gibi aşırı duyarlılık belirtileri (Anafilaktoid reaksiyon)
Aşırı duyarlılık (Alerjik reaksiyon)
Koordine hareket bozukluğu/Uyumsuz hareket bozukluğu (Ataksi),
Denge bozukluğu,
Epilepsinin şiddetlenmesi,
Varsanı, gerçekte olmayan şeyleri görmek veya duymak (Halüsinasyon),
Anjiyonörotik ödem (eller, ayaklar, bilekler, yüz, dudakların şişmesi ya da özellikle ağız veya boğazın yutmayı veya nefes almayı zorlaştıracak şekilde şişmelerinde)

Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin
NOOTROPİL’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdaheleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.
Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür.

[openquestionmicro]

Nootropil Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Nootropil fiyatları 2024 yılında 55.52 TL – 65.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Nootropil Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Nootropil eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak