İlaç Fiyatları

Norlevo Ertesi Gün Hapı Fiyatları

norlevo ertesi gun hapi fiyatlari 2162
Written by Fiyatlisto

Norlevo Ertesi Gün Hapı fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Norlevo Ertesi Gün Hapı fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Norlevo Ertesi Gün Hapı 1.5 mg fiyatı, Norlevo Ertesi Gün Hapı  Tablet fiyatları, Norlevo Ertesi Gün Hapı Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Norlevo Ertesi Gün Hapı nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Norlevo Ertesi Gün Hapı Fiyatları 2024

Norlevo Ertesi Gün Hapı fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Norlevo Ertesi Gün Hapı fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Norlevo Ertesi Gün Hapı fiyatları 264.15 TL – 274.15 TL arasındadır.

Norlevo Ertesi Gün Hapı 1.5 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Norlevo Ertesi Gün Hapı 1.5 mg fiyatı 264.15 TL olarak belirlenmiştir..

Norlevo Ertesi Gün Hapı Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Norlevo Ertesi Gün Hapı Tablet fiyatı 264.15 TL olarak belirlenmiştir..

Norlevo Ertesi Gün Hapı Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Norlevo Ertesi Gün Hapı Eczane fiyatı 264.15 TL olarak belirlenmiştir..

Norlevo Ertesi Gün Hapı Nedir Ne İşe Yarar?

Norlevo, acil kontrasepsiyon (ertesi gün hapı) olarak kullanılan bir ilaçtır. Cinsel ilişkiden sonra korunmasız olarak veya korunma yönteminin başarısız olduğu durumlarda gebeliği önlemek için kullanılır. Norlevo, yüksek dozda levonorgestrel içerir ve yumurtlamayı engelleyerek veya döllenmiş yumurtanın rahim duvarına tutunmasını önleyerek gebeliği önler. Ancak, Norlevo, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonları veya HIV’i önlemez.

Norlevo Ertesi Gün Hapı Yan Etkileri Nelerdir?

Norlevo Ertesi Gün Hapı kullanımı sonrası görülebilecek olası yan etkiler şunlardır:

– Baş dönmesi
– Bulantı
– Kusma
– Karın ağrısı
– Adet kanamasında değişiklikler
– Göğüslerde hassasiyet
– Baş ağrısı
– Yorgunluk
– İshal
– Ciltte döküntü veya kaşıntı

Bu yan etkilerin çoğu hafif ve geçicidir ve genellikle birkaç gün içinde kendiliğinden kaybolur. Ancak, Norlevo kullanımı sonrası şiddetli karın ağrısı, göğüs ağrısı, nefes darlığı, bacaklarda şişme veya şiddetli baş ağrısı gibi ciddi yan etkiler yaşarsanız, hemen bir sağlık uzmanına başvurmanız önerilir.

[openquestionmicro]

Norlevo Ertesi Gün Hapı Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Norlevo Ertesi Gün Hapı fiyatları 2024 yılında 264.15 TL – 274.15 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Norlevo Ertesi Gün Hapı Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Norlevo Ertesi Gün Hapı eczane fiyatı 2024 yılında 264.15 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak