İlaç Fiyatları

Norvasc Fiyatları

norvasc fiyatlari 2779
Written by Fiyatlisto

Norvasc fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Norvasc fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Norvasc 10 mg fiyatı, Norvasc  5 mg fiyatları, Norvasc Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Norvasc nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Norvasc Fiyatları 2024

Norvasc fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Norvasc fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Norvasc fiyatları 95.15 TL – 111.81 TL arasındadır.

Norvasc 10 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Norvasc 10 mg fiyatı 111.81 TL olarak belirlenmiştir..

Norvasc 5 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Norvasc 5 mg fiyatı 95.15 TL olarak belirlenmiştir..

Norvasc Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Norvasc Eczane fiyatı 111.81 TL olarak belirlenmiştir..

Norvasc Nedir Ne İşe Yarar?

NORVASC ağız yolu ile alınır ve her tablet 5 mg amlodipine eşdeğer amlodipin besilat içerir. Kalsiyum antagonistleri olarak bilinen ilaç grubuna dahildir. • NORVASC 30 ve 90 tabletlik blister ambalajda bulunur. • NORVASC yüksek kan basıncının (hipertansiyon) veya anjina adı verilen belirli tip göğüs ağrısının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. • Hipertansiyon: Yüksek kan basıncı, kanın damarlara yaptığı baskıdan oluşur. NORVASC damarların genişlemesini, kanın damarlarda daha kolay dolaşmasını sağlayarak kan basıncını düşürür. • Anjina, kalp kasının bir kısmına yeterli kan gitmediğinde oluşan ağrı veya rahatsızlık hissidir. Anjina genellikle göğüs bölgesinde baskı veya sıkıştırıcı ağrı şeklinde hissedilir. Bazen bu ağrı kollarda, omuzlarda, boyunda çenede veya sırtta da hissedilir. NORVASC bu ağrıyı geçirebilir.

Norvasc Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi NORVASC’ın içeriğinde bulunan maddelere duyarlı kişilerde yan etkiler olabilir. Aşağıdakilerden biri olursa, NORVASC’ı kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: • Ani hırıltı, göğüs ağrısı, nefes darlığı veya nefes almada zorluk • Göz kapaklarının, yüzün ya da dudakların şişmesi • Nefes almada büyük zorluğa sebep olan dil ve boğazın şişmesi • Geniş cilt döküntüsünü içeren şiddetli cilt reaksiyonları, ürtiker, tüm vücudunuzda cildinizin kızarması, şiddetli kaşıntı, cildin kabarcıklanması, soyulması ve şişmesi, muköz membranlarda enflamasyon (Stevens-Johnson Sendromu, toksik epidermal nekroliz) veya diğer alerjik reaksiyonlar • Kalp krizi, anormal kalp atışı • Hastanın çok kötü hissettiği, ciddi karın ve sırt ağrısına neden olabilen pankreas iltihabı Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

[openquestionmicro]

Norvasc Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Norvasc fiyatları 2024 yılında 95.15 TL – 111.81 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Norvasc Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Norvasc eczane fiyatı 2024 yılında 111.81 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.8/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak