İlaç Fiyatları

Opdivo Fiyatları

opdivo fiyatlari 2789
Written by Fiyatlisto

Opdivo fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Opdivo fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Opdivo 100 mg fiyatı, Opdivo  40 mg fiyatları, Opdivo Reçeteli  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Opdivo nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Opdivo Fiyatları 2024

Opdivo fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Opdivo fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Opdivo fiyatları 7.81.00 TL – 18,412.00 TL arasındadır.

Opdivo 100 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Opdivo 100 mg fiyatı 18,412.00 TL olarak belirlenmiştir..

Opdivo 40 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Opdivo 40 mg fiyatı 7.81.00 TL olarak belirlenmiştir..

Opdivo Reçeteli Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Opdivo Reçeteli fiyatı 7.81.00 TL olarak belirlenmiştir..

Opdivo Nedir Ne İşe Yarar?

OPDIVO (steril konsantre), az miktarda partikül içerebilen, berrak ila opak, renksiz ila açık sarı sıvıdır. OPDIVO, içinde 4 mL çözelti konsantresi içeren 1 adet 10 mL’lik flakon bulunan ambalajlarda sunulmaktadır. OPDIVO etkin madde olarak, tamamen insan monoklonal antikoru (vücudun enfeksiyonlara ve kansere karşı savunmasına yardımcı, normalde bağışıklık sistemi tarafından üretilen bir tür Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir. • Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. • Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız. • Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz. • Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz. • Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız. protein) olan nivolumab içerir. Bir monoklonal antikor, vücuttaki belirli bir proteini tanımak ve ona bağlanmak üzere tasarlanmış olan bir protein türüdür. Nivolumab, rekombinant DNA teknolojisi ile Çin hamsteri over (yumurtalık) hücrelerinde üretilen tamamen insana özgü bir anti-PD-1 monoklonal antikordur (IgG4). Nivolumab, programlanmış ölüm-1 reseptörü (PD-1) adı verilen bir proteine özel olarak bağlanır ve aktivitesini bloke eder. Nivolumab, PD-1 aktivitesini bloke ederek, bağışıklık sistemini düzenler ve T hücrelerinizin (vücudun doğal savunması olan bağışıklık sisteminin bir parçasını oluşturan bir beyaz kan hücresi tipi) kanser hücrelerine yanıt vermesine yardımcı olur. Bu,melanoma (bir cilt kanseri tipi), böbrek, lenfoid, akciğer, baş ve boyun veya özofageal (yemek borusu) kanser hücrelerine karşı aktivitelerinin artmasına yardımcı olur.

Opdivo Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlarda olduğu gibi, OPDIVO’nun içeriğinde bulunan maddelere karşı duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Doktorunuz tedavinizin risk ve yararlarını sizinle tartışacak ve size açıklayacaktır.

Aşağıdakilerden biri olursa, OPDIVO’yu kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

• Kaşıntılı deri döküntüsü
• Boğazda/göz kapaklarında şişme
• Nefes darlığı (dispne)
• Düşük kan basıncı (hipotansiyon)
• Hayatı tehdit eden alerjik reaksiyon
• Deride şiddetli ve muhtemelen ölümcül soyulma (toksik epidermal nekroliz veya Stevens-Johnson sendromu)

Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek
olabilir.

[openquestionmicro]

Opdivo Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Opdivo fiyatları 2024 yılında 7.81.00 TL – 18,412.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Opdivo Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Opdivo eczane fiyatı 2024 yılında 18,412.00 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak