İlaç Fiyatları

Orcafil Fiyatları

orcafil fiyatlari 3688
Written by Fiyatlisto

Orcafil fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Orcafil fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Orcafil 5 Mg 14 Tablet fiyatı, Orcafil  10 Mg 8 Tablet fiyatları, Orcafil 20 Mg 8 Film Tablet  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Orcafil nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Orcafil Fiyatları 2024

Orcafil fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Orcafil fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Orcafil fiyatları 579.94 TL-1446.58 TL arasındadır.

Orcafil 5 Mg 14 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Orcafil 5 Mg 14 Tablet fiyatı 723.58 TL olarak belirlenmiştir..

Orcafil 10 Mg 8 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Orcafil 10 Mg 8 Tablet fiyatı 579.94 TL olarak belirlenmiştir..

Orcafil 20 Mg 8 Film Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Orcafil 20 Mg 8 Film Tablet fiyatı 1446.58 TL olarak belirlenmiştir..

Orcafil Nedir Ne İşe Yarar?

ORCAFİL nedir ve ne için kullanılır?
ORCAFİL 10 mg, sarı renkli ve damla şeklinde film tabletler halindedir. 2, 4 ve 8 film tablet içeren ambalajlardadır. ORCAFİL, yetişkin erkeklerde erektil disfonksiyon tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Erektil disfonksiyon, cinsel aktivite için gerekli penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumudur. ORCAFİL tadalafil etkin maddesini içeren, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. Cinsel uyarıyı takiben ORCAFİL, penis içerisindeki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak kanın penis içerisine akışını sağlar. Bunun sonucunda peniste sertleşme gerçekleşir. Eğer sertleşme sorununuz yoksa ORCAFİL yardımcı olmayacaktır. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.  Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.  Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız.  Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz.  Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde bu ilacı kullandığınızı doktorunuza söyleyiniz.  Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız. 2 Cinsel uyarının olmadığı durumlarda ORCAFİL’in tek başına işe yaramayacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu Bu nedenle sizin ve partnerinizin, sertleşme sorunu tedavisi için ilaç almıyormuş gibi, ön cinsel aktivitede bulunması gerekmektedir.

Orcafil Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, ORCAFİL’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: Alerjik reaksiyon (döküntü dahil) (sıklık: yaygın olmayan) Göğüs ağrısı – Cinsel aktivite sırasında veya sonrasında göğüs ağrısı olursa nitrat KULLANILMAMALIDIR ve derhal medikal yardımı aramalısınız (sıklık: yaygın olmayan) ORCAFİL kullandıktan sonra uzamış ve ağrılı sertleşme (sıklık: seyrek). Eğer bu gibi bir 4 saatten daha uzun süren sertleşme ile karşılaşırsanız hemen doktorunuza başvurunuz.

[openquestionmicro]

Orcafil Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Orcafil fiyatları 2024 yılında 579.94 TL-1446.58 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Orcafil Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Orcafil eczane fiyatı 2024 yılında 723.58 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak