İlaç Fiyatları

Panocer Fiyatları

panocer fiyatlari 3692
Written by Fiyatlisto

Panocer fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Panocer fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Panocer 40 Mg 14 Tablet fiyatı, Panocer  40 Mg 28 Tablet fiyatları, Panocer Mide Koruyucu  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Panocer nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Panocer Fiyatları 2024

Panocer fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Panocer fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Panocer fiyatları 35.04 TL-54.51 TL arasındadır.

Panocer 40 Mg 14 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Panocer 40 Mg 14 Tablet fiyatı 35.04 TL olarak belirlenmiştir..

Panocer 40 Mg 28 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Panocer 40 Mg 28 Tablet fiyatı 54.51 TL olarak belirlenmiştir..

Panocer Mide Koruyucu Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Panocer Mide Koruyucu fiyatı 35.04 TL olarak belirlenmiştir..

Panocer Nedir Ne İşe Yarar?

PANOCER nedir ve ne için kullanılır?

– PANOCER, ilaçların midede çözülmesini engelleyen özel bir madde ile kaplı (enterik kaplı) tabletler şeklinde kullanıma sunulmuştur. Her bir tabletin içinde etkin madde olarak 40 mg pantoprazol (pantoprazol sodyum seskihidrat olarak) bulunmaktadır.
– PANOCER’in etkin maddesi olan pantoprazol, “proton pompası inhibitörü” olarak isimlendirilen bir ilaç grubuna dahildir. Etkisini midenizde üretilen asit miktarını azaltarak gösterir. Midenin ve bağırsakların asitle ilişkili rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır.
– PANOCER, kutuda 14 ve 28 tabletlik blisterler içinde piyasaya sunulmaktadır. Blisterin içindeki tabletler kirli pembe renkli, bikonveks, oval şekillidir. 2 PANOCER; 12 yaşın üzerindeki çocuklarda ve erişkinlerde:
– Gastro-özofajial reflü hastalığında (GÖRH: mide içeriğinin yemek borusuna geri kaçması hastalığı) Erişkinlerde:
– Helicobacter pylori (H. pylori) isimli bir bakterinin neden olduğu duodenal (oniki parmak bağırsağı) ve gastrik (mide) ülserlerde bu bakterinin yok edilmesi ve böylece bu ülserlerin tekrarını önlemek amacıyla, uygun iki antibiyotikle birlikte,
– Peptik ülser tedavisinde (duodenal ülser ve gastrik ülser),
– Zollinger Ellison Sendromu (midede aşırı asit oluşmasına neden olan hormon üreten pankreastaki tümörler) ve aşırı derecede mide asidi salgılanmasına yol açan diğer durumların tedavisinde kullanılmaktadır.

Panocer Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, PANOCER kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

-Çok ciddi alerjik rahatsızlıklar (seyrek görülür): Dil ve/veya boğazda şişme, yutma/yutkunma güçlüğü, kurdeşen (ürtiker), nefes alma güçlüğü, yüzde alerjik şişme (Quincke ödemi/anjiyoödem), çok hızlı kalp atımı ve terlemeyle seyreden baş dönmesi.
-Çok ciddi deri rahatsızlıkları (sıklık derecesi bilinmiyor): Deride ani gelişen, yaygın, kabarcıklar şeklinde, ağrılı döküntüler, genel sağlık durumunun hızla kötüye gitmesi, göz, burun, ağız/dudak ve cinsel organda tahriş (hafif kanlanma) (bunlar Steven Johnson Sendromu, Eritema multiforme ve Lyell Sendromu gibi ciddi cilt reaksiyonlarının belirtileri olabilir) ve ışığa hassasiyet
-Diğer çok ciddi rahatsızlıklar (sıklık derecesi bilinmiyor): Deride veya gözlerin beyaz kısmında sarılaşma (karaciğer hücrelerinde ağır hasar, sarılık) veya ateş, kurdeşen ve muhtemelen böbrek yetmezliğine yol açan ağrılı idrar ve bel ağrısı ile birlikte böbreklerde genişleme(ciddi böbrek iltihabı) Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir

[openquestionmicro]

Panocer Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Panocer fiyatları 2024 yılında 35.04 TL-54.51 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Panocer Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Panocer eczane fiyatı 2024 yılında 35.04 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (20 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak