İlaç Fiyatları

Paranox Fiyatları

paranox fiyatlari 3694
Written by Fiyatlisto

Paranox fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Paranox fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Paranox Fitil fiyatı, Paranox  120 mg Supozituvar fiyatları, Paranox Triple  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Paranox nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Paranox Fiyatları 2024

Paranox fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Paranox fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Paranox fiyatları 27.35 TL-46.94 TL arasındadır.

Paranox Fitil Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Paranox Fitil fiyatı 27.35 TL olarak belirlenmiştir..

Paranox 120 mg Supozituvar Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Paranox 120 mg Supozituvar fiyatı 46.94 TL olarak belirlenmiştir..

Paranox Triple Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Paranox Triple fiyatı 46.60 TL olarak belirlenmiştir..

Paranox Nedir Ne İşe Yarar?

PARANOX S nedir ve ne için kullanılır?

– İlacınızın bir kutusu içinde her biri 120 mg parasetamol içeren 10 adet supozituvar bulunur.
– Piyasada PARANOX ve PARANOX FORTsupozituvar formları bulunmaktadır.
– PARANOX S ağrı kesici ve ateş düşürücü ilaçlar grubuna dahildir (analjezik, antipiretik). PARANOX S etkilerini merkezi sinir sistemi üstünden gerçekleştirir. Ağrıya yol açan maddelerin üretilmesini engeller. Beyindeki ısı düzenleyici merkezi etkileyerek ateşi düşürür.
– PARANOX S 120 mg supozituvar süt çocukları ve 12 yaşın altında çocuklarda, rektal yoldan kullanılır.
– Doktorunuz çocuğunuzda hafif ve orta şiddetteki ağrı ve ateş belirtilerini tedavi etmek için PARANOX S’yi reçete etmiştir.

Paranox Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, PARANOX® S’nin kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

– Yüz, dil, boğazda şişme (anjiyoödem)
– Ürtiker (kurdeşen) ve kaşıntı, deri döküntüleri
– Eller, ayaklar, bilekler, yüz ve dudakların şişmesi ya da özellikle ağız veya boğazın yutmayı ve nefes almayı zorlaştıracak şekilde şişmesi (anafilaktik şok)
– Alerjik reaksiyona eşlik eden ve göğüs ağrısı, göğüste sıkışma hissi (Kounis sendromu) 6/7 Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin PARANOX® S’ye karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

[openquestionmicro]

Paranox Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Paranox fiyatları 2024 yılında 27.35 TL-46.94 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Paranox Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Paranox eczane fiyatı 2024 yılında 27.35 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (19 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak