İlaç Fiyatları

Piraldyne Fiyatları

piraldyne fiyatlari 3698
Written by Fiyatlisto

Piraldyne fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Piraldyne fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Piraldyne Oral Solüsyon fiyatı, Piraldyne  Eczane fiyatları, Piraldyne Reçetesiz  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Piraldyne nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Piraldyne Fiyatları 2024

Piraldyne fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Piraldyne fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Piraldyne fiyatları 55.52 TL arasındadır.

Piraldyne Oral Solüsyon Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Piraldyne Oral Solüsyon fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Piraldyne Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Piraldyne Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Piraldyne Reçetesiz Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Piraldyne Reçetesiz fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Piraldyne Nedir Ne İşe Yarar?

PİRALDYNE nedir ve ne için kullanılır?
PİRALDYNE, Aplikatörü ile birlikte 10 ml’lik şişelerde bulunur. Ağız ve dişeti dokularının akut ve kronik ağrılı iltihaplarında, ağız yaralarında ve protez vuruklarında kullanılır. 2. PİRALDYNE’i kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler PİRALDYNE’i aşağıdaki durumlarda KULLANMAYINIZ Bileşiminde bulunan maddelere aşırı duyarlılığı olan kimselerde, özellikle salisilik asite karşı alerjisi olanlarda ve 16 yaşından küçük çocuklarda kullanılmamalıdır.

Piraldyne Yan Etkileri Nelerdir?

PİRALDYNE oral solüsyon’un kullanımı sırasında aşağıdaki yan etkiler görülebilir: Çok yaygın: Uygulama bölgesinde geçici yanma hissi Yaygın : Dişlerde ve protezlerde geçici renk kaybı görülmesi Çok seyrek : Baş dönmesi Halsizlik İşitme kaybı Bulantı Kusma İshal Ruhsal değişiklikler Salisilat toksisitesi görülebilir. Salisilik asit konsantrasyonu çok düşük olduğundan tahriş edici ve diğer yan etkilerin görülme olasılığı çok daha düşüktür.

[openquestionmicro]

Piraldyne Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Piraldyne fiyatları 2024 yılında 55.52 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Piraldyne Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Piraldyne eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (19 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak