İlaç Fiyatları

Propecia Fiyatları

propecia fiyatlari 3700
Written by Fiyatlisto

Propecia fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Propecia fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Propecia 1 Mg 28 Tablet fiyatı, Propecia  Finasterid fiyatları, Propecia Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Propecia nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Propecia Fiyatları 2024

Propecia fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Propecia fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Propecia fiyatları 584.11 TL arasındadır.

Propecia 1 Mg 28 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Propecia 1 Mg 28 Tablet fiyatı 584.11 TL olarak belirlenmiştir..

Propecia Finasterid Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Propecia Finasterid fiyatı 584.11 TL olarak belirlenmiştir..

Propecia Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Propecia Eczane fiyatı 584.11 TL olarak belirlenmiştir..

Propecia Nedir Ne İşe Yarar?

PROPECIA nedir ve ne için kullanılır? PROPECIA, 28 adet film kaplı tablet içeren blister ambalajlarda takdim edilmektedir. PROPECIA, ten renginde, bir yüzünde ”P” logosu, diğer yüzünde ”PROPECIA” yazan 8 kenarlı film kaplı tablettir. Her film kaplı tablet 1 mg finasterid içerir. PROPECIA, testosteron 5-alfa-redüktaz inhibitörleri olarak bilinen bir ilaç grubuna aittir. PROPECIA yalnızca erkeklerde, orta veya hafif derecede erkek tipi saç dökülmesinin (androjenik alopesi diye de bilinir) tedavisinde kullanılır. PROPECIA erkeklerde kafa derisindeki saçların uzamasını artırır ve daha fazla saç dökülmesini önler. Kadınlarda veya saçları tamamen dökülmüş erkeklerde etkili değildir. PROPECIA’nın kadınlarda veya çocuklarda kullanımı yoktur. SADECE ERKEKLERDE KULLANILIR. Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

– Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
– Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
– Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz.
– Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz.

– Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız. 2/7 Saçlarınız nasıl uzar? Saçlarınız her ay ortalama olarak yaklaşık 1 cm uzar. Saçlar derinizin altında bulunan saç foliküllerinden çıkar. Kafa derisindeki tek bir saç teli 2-4 yıl devamlı olarak uzar (büyüme fazı) ve ardından 2-4 ay süreyle büyümesi durur (dinlenme fazı). Daha sonra saçlar dökülür. Onun yerine yeni sağlıklı saçlar uzar ve döngü tekrarlanır. Saçlarınız her zaman bu döngünün farklı evrelerinde bulunur; dolayısıyla her gün saçların dökülmesi normaldir. Erkek tipi saç dökülmesi nedir? Erkek tipi saç dökülmesi erkeklerde saçların zayıfladığı ve genellikle saç çizgisinin geri çekildiği ve/veya kafanın tepesinin kelleştiği yaygın bir durumdur. Bu durumun genetik faktörler ile belirli bir hormonun (DHT: dihidrotestosteron) kombinasyonundan kaynaklandığı düşünülmektedir. DHT saçların uzama fazının kısalmasına ve saçlarda zayıflamaya neden olur (bkz. resim). Bu durum erkek tipi saç dökülmesine yol açar. Bu değişiklikler bazı erkeklerde 20’li yaşlarda görülmeye başlayabilir ve yaş ilerledikçe daha da yaygınlaşır. Uzun bir süre boyunca saçlar dökülmüşse saçlar daimi olarak kaybedilebilir.

Propecia Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden herhangi biri olursa, PROPECIA’yı kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:
Cildinizin altında kabarıklıklar (kurdeşen)
Yüz, dudaklar, dil veya boğazda şişkinlik
Yutkunma güçlüğü
Solunum güçlüğü Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin PROPECIA’ya karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Pazarlama sonrası kullanım sırasında bildirilen yan etkilerin sıklığı, kendiliğinden yapılan raporlamalardan elde edildiği için tespit edilemez.

[openquestionmicro]

Propecia Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Propecia fiyatları 2024 yılında 584.11 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Propecia Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Propecia eczane fiyatı 2024 yılında 584.11 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak