İlaç Fiyatları

Prospan Öksürük Şurubu Fiyatları

prospan oksuruk surubu fiyatlari 2200
Written by Fiyatlisto

Prospan Öksürük Şurubu fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Prospan Öksürük Şurubu fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Prospan Öksürük Şurubu 100 ml fiyatı, Prospan Öksürük Şurubu  Reçetesiz fiyatları, Prospan Öksürük Şurubu Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Prospan Öksürük Şurubu nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Prospan Öksürük Şurubu Fiyatları 2024

Prospan Öksürük Şurubu fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Prospan Öksürük Şurubu fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Prospan Öksürük Şurubu fiyatları 94.67 TL – 114.00 TL arasındadır.

Prospan Öksürük Şurubu 100 ml Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Prospan Öksürük Şurubu 100 ml fiyatı 94.67 TL olarak belirlenmiştir..

Prospan Öksürük Şurubu Reçetesiz Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Prospan Öksürük Şurubu Reçetesiz fiyatı 94.67 TL olarak belirlenmiştir..

Prospan Öksürük Şurubu Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Prospan Öksürük Şurubu Eczane fiyatı 94.67 TL olarak belirlenmiştir..

Prospan Öksürük Şurubu Nedir Ne İşe Yarar?

Prospan Öksürük Şurubu, öksürük ve balgam söktürücü bir ilaçtır. İçeriğindeki aktif madde, adaçayı yapraklarından elde edilen özüt olan hedera helix özütüdür. Bu özüt, öksürük ve balgamın azaltılmasına yardımcı olur ve solunum yollarını rahatlatır. Prospan Öksürük Şurubu, özellikle soğuk algınlığı, bronşit ve astım gibi solunum yolu enfeksiyonlarına bağlı öksürüklerde kullanılır.

Prospan Öksürük Şurubu Yan Etkileri Nelerdir?

Prospan Öksürük Şurubu’nun yaygın yan etkileri arasında mide bulantısı, kusma, ishal, baş ağrısı, baş dönmesi, cilt döküntüleri ve kaşıntı yer alabilir. Nadir görülen yan etkiler arasında alerjik reaksiyonlar, nefes darlığı, göğüs ağrısı, kalp çarpıntısı, yüzde şişme ve boğazda daralma gibi ciddi yan etkiler de olabilir. Eğer bu yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa, derhal doktorunuza başvurmanız önerilir.

[openquestionmicro]

Prospan Öksürük Şurubu Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Prospan Öksürük Şurubu fiyatları 2024 yılında 94.67 TL – 114.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Prospan Öksürük Şurubu Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Prospan Öksürük Şurubu eczane fiyatı 2024 yılında 94.67 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak