İlaç Fiyatları

Rinoclenil Fiyatları

rinoclenil fiyatlari 3706
Written by Fiyatlisto

Rinoclenil fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Rinoclenil fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Rinoclenil Burun Spreyi fiyatı, Rinoclenil  100 Mcg fiyatları, Rinoclenil Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Rinoclenil nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Rinoclenil Fiyatları 2024

Rinoclenil fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Rinoclenil fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Rinoclenil fiyatları 161.31 TL arasındadır.

Rinoclenil Burun Spreyi Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Rinoclenil Burun Spreyi fiyatı 161.31 TL olarak belirlenmiştir..

Rinoclenil 100 Mcg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Rinoclenil 100 Mcg fiyatı 161.31 TL olarak belirlenmiştir..

Rinoclenil Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Rinoclenil Eczane fiyatı 161.31 TL olarak belirlenmiştir..

Rinoclenil Nedir Ne İşe Yarar?

RİNOCLENİL, kortizon grubuna ait bir aktif madde olan beklometazon dipropiyonat içeren ve solunum yollarında şişliği ve iltihabı (enflamasyonu) azaltan bir ilaçtır. RİNOCLENİL® 200 püskürtme sağlayan amber renkli PET şişede sunulur. Burun içine uygulanan herbir püskürtme dozu, 100 mikrogram beklometazon dipropiyonat içerir. RİNOCLENİL; yıl boyunca devam eden nezle (Pereniyal Alerjik Rinit), saman nezlesi (Mevsimsel Alerjik Rinit) ve hapşırma, koku alma duyusunun azalması, burunda daimi akıntı, kaşıntı ve tıkanıklığın (Vazomotor Rinit) tedavisinde ve önlenmesinde kullanılır.

Rinoclenil Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, RİNOCLENİL®’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz. • Aşırı duyarlılık reaksiyonları (Anafilaktik reaksiyonlar). Bu reaksiyonlar: •Döküntü •Ürtiker (kurdeşen) •Kaşıntı •Kızarıklık •Gözlerde, yüzde, dudaklarda ve boğazda şişlik • Nefes darlığı (dispne) • Bronşların daralması (bronkospazm) Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin RİNOCLENİL®’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

[openquestionmicro]

Rinoclenil Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Rinoclenil fiyatları 2024 yılında 161.31 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Rinoclenil Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Rinoclenil eczane fiyatı 2024 yılında 161.31 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak