İlaç Fiyatları

Silverdin Fiyatları

silverdin fiyatlari 1254
Written by Fiyatlisto

Silverdin fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Silverdin fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Silverdin 400 GR fiyatı, Silverdin  Krem fiyatları, Silverdin Plus  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Silverdin nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Silverdin Fiyatları 2023

Silverdin fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Silverdin fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Silverdin fiyatları 119.04 TL – 137.23 TL arasındadır.

Silverdin 400 GR Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Silverdin 400 GR fiyatı 137.23 TL olarak belirlenmiştir..

Silverdin Krem Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Silverdin Krem fiyatı 137.23 TL olarak belirlenmiştir..

Silverdin Plus Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Silverdin Plus fiyatı 119.04 TL olarak belirlenmiştir..

Silverdin Nedir Ne İşe Yarar?

Silverdin, gümüş sülfadiazin adı verilen bir antibiyotik bileşen içeren bir kremdir. Yanıkların tedavisinde kullanılır ve yanık yaralarının enfeksiyon riskini azaltır. Silverdin, yanık yaralarının iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olur ve ağrıyı azaltır. Ayrıca, ciltteki bakteri ve mantarların büyümesini önleyerek enfeksiyon riskini azaltır. Silverdin, doktorunuzun önerisiyle kullanılmalı ve yanık yaralarının tedavisinde tek başına kullanılmamalıdır.

Silverdin Yan Etkileri Nelerdir?

Silverdin, ciltteki enfeksiyonların tedavisinde kullanılan bir antibiyotik kremdir. Ancak, her ilaç gibi silverdin de bazı yan etkilere neden olabilir. Bu yan etkiler arasında ciltte kızarıklık, kaşıntı, yanma hissi, kuruluk, kabarcıklar ve döküntüler yer alabilir. Ayrıca, bazı kişilerde alerjik reaksiyonlar da görülebilir. Bu nedenle, silverdin kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Ayrıca, ilacı kullanırken ciltte herhangi bir yan etki görürseniz, hemen doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

[openquestionmicro]

Silverdin Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Silverdin fiyatları 2023 yılında 119.04 TL – 137.23 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Silverdin Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Silverdin eczane fiyatı 2023 yılında 137.23 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (12 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak