Market Fiyatları

Şok Kuruyemiş Fiyatları

sok kuruyemis fiyatlari 2260
Written by Fiyatlisto

Şok Kuruyemiş Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Kuruyemiş fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Kuruyemiş fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Kuruyemiş fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Kuruyemiş Fiyatları 2024

Kuur yemiş özellikle özel günlerin en faydalı ve olmazsa olmaz çeşitlerinden bir tanesidir. Bu ürünlerin her yerde bulunması bize ulaşılabilirlik açısından kolaylık sağlamaktadır.

  • Hemen hemen her yerde görmeye alıştığımız kuruyemiş çeşitleri şok market şubelerinde de bulunmaktadır. Şok market kuruyemiş fiyatları ile piyasanın daha altına hizmet vermektedir. Bu ürünlerin ortalama fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Amigo İç Ayçekirdeği 100 Gr 6,95 Tl iken en pahalı ürünü ise Ceviz Kabuklu Kg 74,50 TL’dir.

Amigo 250 Gr Çekirdek Şok Kuruyemiş Fiyatları

  • Şok market kuruyemiş Amigo 250 Gr Çekirdek en çok tercih edilen kuruyemiş ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürünün market raflarındaki güncel fiyatı ise şu şekildedir. Amigo Ayçekirdeği 250 Gr 12,50 TL’dir.

Amigo 150 Gr Soslu Mısır Şok Kuruyemiş Fiyatları

  • Herkes tarafından çok sevilen ve tercih edilen bir diğer ürün ise şok market kuruyemiş Amigo 150 Gr Soslu Mısır ürünüdür. Bu ürünün güncel fiyatı ise şu şekildedir. Amigo Soslu Mısır 150 Gr 10,00 TL

Amigo 200 Gr Tuzlu Fıstık Şok Kuruyemiş Fiyatları

  • Son oalrak ele alacağımız ürün ise şok market kuruyemiş Amigo 200 Gr Tuzlu Fıstık ürünüdür. Genellikle sıklıkla tercih edilen bu ürünün güncel raf fiyatı ise şu şekildedir. Amigo Tuzlu Fıstık 200 Gr 18,50 TL

Şok Kuruyemiş Fiyatları Güncel mi?

Şok Kuruyemiş Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Kuruyemiş Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Kuruyemiş Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Hemen hemen her yerde görmeye alıştığımız kuruyemiş çeşitleri şok market şubelerinde de bulunmaktadır. Şok market kuruyemiş fiyatları ile piyasanın daha altına hizmet vermektedir. Bu ürünlerin ortalama fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Amigo İç Ayçekirdeği 100 Gr 6,95 Tl iken en pahalı ürünü ise Ceviz Kabuklu Kg 74,50 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Kuruyemiş Amigo 250 Gr Çekirdek Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market kuruyemiş Amigo 250 Gr Çekirdek en çok tercih edilen kuruyemiş ürünlerinden bir tanesidir. Bu ürünün market raflarındaki güncel fiyatı ise şu şekildedir. Amigo Ayçekirdeği 250 Gr 12,50 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak