Market Fiyatları

Şok Market Bal Fiyatları

sok market bal fiyatlari 2261
Written by Fiyatlisto

Şok Market Bal Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Bal fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Bal fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Bal fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Bal Fiyatları 2024

Bal geçmişten günümüze gelen en değerli besinlerden bir tanesidir. İçerisinde bulunan viamin ve mineraller sayesinde vücudumuzun istediği ve eksik olan herşeyi tamamlamaya dönük bir üründür.

  • Arıların bize hediye ettiği bal kahvaltıların vazgeçilmezleri arasındadır. Ayrıca hastalık döneminde de kişilerin bağışıklık sistemini desteklediği için hastalıkların iyileşmesinde öenmli rol oynamaktadır. Şok market bal ürünlerinin ise piyasadaki ortalama fiyatları şu şekildedir. En uygunu Özkovan Çiçek Balı Pratik Kapak 280 Gr 32,75 TL iken en pahalısı ise Özkovan Çiçek Balı 850 Gr 79,50 TL’dir.

Özkovan Şok Market Bal Fiyatları

  • Bal denildiği zaman akla ilk olarak özkocan balları gelmektedir. Piyasada yerini sağlamlaştırmış olan bu markanın çok markettelerde de bulunuyor olması gayet olağan bir durumdur. Şok market bal özkovan markası ile raflarda geiş yer almaktadır. Bu markanın fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Özkovan Çiçek Balı Pratik Kapak 280 Gr 32,75 TL iken en pahalısı ise Özkovan Çiçek Balı 850 Gr 79,50 TL’dir.

Anavarza Şok Market Bal Fiyatları

  • Bal konusunda adını duyurmuş ve lezzdeti ile dillere destan olmuş bir diğer marka ise anavarza markasıdır. Sır, baır, armağan sloganı ile piyasada geniş yer bulan bu markanın şok market bal anavarza fiyatı ise şu şekildedir. Anavarza Akıllı Kapak Süzme Çiçek Bal 325 gr 54,75 TL

Süzme Şok Market Bal Fiyatları

  • Piyasada bulunan ve genellikle tercih edilen bal çeşitlerinden bir tanesi de süsme balalrdır. Şok market bal süzme çeşiti ile de raflarda bulunmaktadır. Bu ürünün güncel fiyatı ise Anavarza Akıllı Kapak Süzme Çiçek Bal 325 gr 54,75 TL’dir.

Şok Market Bal Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Bal Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Bal Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Bal Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Arıların bize hediye ettiği bal kahvaltıların vazgeçilmezleri arasındadır. Ayrıca hastalık döneminde de kişilerin bağışıklık sistemini desteklediği için hastalıkların iyileşmesinde öenmli rol oynamaktadır. Şok market bal ürünlerinin ise piyasadaki ortalama fiyatları şu şekildedir. En uygunu Özkovan Çiçek Balı Pratik Kapak 280 Gr 32,75 TL iken en pahalısı ise Özkovan Çiçek Balı 850 Gr 79,50 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Bal Özkovan Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bal denildiği zaman akla ilk olarak özkocan balları gelmektedir. Piyasada yerini sağlamlaştırmış olan bu markanın çok markettelerde de bulunuyor olması gayet olağan bir durumdur. Şok market bal özkovan markası ile raflarda geiş yer almaktadır. Bu markanın fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Özkovan Çiçek Balı Pratik Kapak 280 Gr 32,75 TL iken en pahalısı ise Özkovan Çiçek Balı 850 Gr 79,50 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (19 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak