Market Fiyatları

Şok Market Bebek Bezi Fiyatları

sok market bebek bezi fiyatlari 2263
Written by Fiyatlisto

Şok Market Bebek Bezi Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Bebek Bezi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Bebek Bezi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Bebek Bezi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Bebek Bezi Fiyatları 2024

Bebek bezi modern çağın bize hediye ettiği en güzel icatlardan bir tanesidir. Öyle ki geçmiş zamanlarda bulunmayan hazır bebek bezleri yerine, ilkel bir şekilde yapılmış naylon bezlerle bebeklerin altı bezlenmekteydi. Bu durum ise hem bebeklerde meydana gelen pişik ve huzursuzluk halini hem de elde yıkanmaya mecbur olunan bezler sebebiyle, son derece yorucu olan insan gücünü arttırmaktaydı.

  • Durum böyle olunca icat edilen bebek bezleri hem bebekleri hem de ebeveynleri rahata erdirmiştir. Kullan at şekilde tek kullanımlık olan bu bezlerin yıkamaya gerek kalmadan atılması ve yenisi ile değiştirilmesi mümkündür. Şok market bebek bezi ise uygun fiyata almak isteyen ailelerin ortak noktasıdır. Güncel olarak fiyat ortalaması ise şu şekildedir. En uygunu Bebeland Sensitive Bebek Bezi Maxi 4 Numara 40 Adet 80,45 TL iken en pahalısı ise Prima Çocuk Bezi Aylık Fırsat Paketi 3 Beden 156’lı 544,90 TL’dir.

Prima Şok Market Bebek Bezi Fiyatları

  • Şok market bebek bezi prima markası ile adından çokça söz ettiren ürünlerden bir tanesidir. Piyasadaki en pahalı fakat en kaliteli ürünlerden bir tanesi de prima markasıdır. Şok market raflarında yer alan güncel fiyatlandırması ise şu şekildedir. Prima Çocuk Bezi Aylık Fırsat Paketi 4 Beden 136’lı 544,90 TL

Sleepy Şok Market Bebek Bezi Fiyatları

  • Orta fiyat ürünler arasında kabul edilen şok amrket bebek bezi sleepy markası ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle bebeklere uygunluğu test edilmiş olup, sızdırma ve pişik yapma ihtimali oldukça azdır. Şok market raflarındaki güncel fiyatları ise şu şekildedir. Tüm çeşitleri 84,90 TL’dir.

Bebeland Şok Market Bebek Bezi Fiyatları

  • Son olarak ele alacağımız konu ise hemen hemen herkesin tercih ettiği ve şokun kendi markalarından biri olan şok market bebek bezi bebeland markasıdır. Bu markanın bezden şampuana kadar tüm ürün çeşitleri bulunmaktadır. Güncel fiyatı ise şıu şekildedir. Tüm çeşitleri 80,45 TL’dir.

Şok Market Bebek Bezi Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Bebek Bezi Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Bebek Bezi Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Bebek Bezi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Durum böyle olunca icat edilen bebek bezleri hem bebekleri hem de ebeveynleri rahata erdirmiştir. Kullan at şekilde tek kullanımlık olan bu bezlerin yıkamaya gerek kalmadan atılması ve yenisi ile değiştirilmesi mümkündür. Şok market bebek bezi ise uygun fiyata almak isteyen ailelerin ortak noktasıdır. Güncel olarak fiyat ortalaması ise şu şekildedir. En uygunu Bebeland Sensitive Bebek Bezi Maxi 4 Numara 40 Adet 80,45 TL iken en pahalısı ise Prima Çocuk Bezi Aylık Fırsat Paketi 3 Beden 156’lı 544,90 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Bebek Bezi Prima Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market bebek bezi prima markası ile adından çokça söz ettiren ürünlerden bir tanesidir. Piyasadaki en pahalı fakat en kaliteli ürünlerden bir tanesi de prima markasıdır. Şok market raflarında yer alan güncel fiyatlandırması ise şu şekildedir. Prima Çocuk Bezi Aylık Fırsat Paketi 4 Beden 136’lı 544,90 TL [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak