Market Fiyatları

Şok Market Bisküvi Fiyatları

Şok Market Bisküvi Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Bisküvi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Bisküvi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Bisküvi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Bisküvi Fiyatları 2024

Bisküvi uzun yıllar boyunca hayatımızda bulunan ve Belçikalı bir usta tarafından icat edilmiş olan atıştırmalık bir üründür. Bu ürünülerin günümüzde birden fazla çeşiti bulunmaktadır. Öyleki hemen hemen her davet sofrasında en az bir çeşit bisküvi ürününe rastlanır.

  • Bisküvi bu kadar çok sevilirken, market veya bakkal raflarında kolayca bulunması kaçınılmazdır. Öyleki talep çok olduğu zaman ürünün temini ve satışı da o denli çok olmaktadır. Şok market bisküvi ürününü market raflarında bol çeşitle bulundurmaktadır. Bu ürünlerin güncel olarak ortalama fiyatlarına bakıldığı zaman fiyatlar şu şekildedir. En uygun bisküvi çeşiti Ülker Halley Bisküvi 30 Gr 3,50 TL iken en pahalı ürünü ise Ülker Bebe Bisküvi 2*500 Gr 59,90 TL’dir.

Petibör Şok Market Bisküvi Fiyatları

  • Şok market bisküvi petibör markası ile hemen hemen her eve girmiştir. Her evde bulunma sebeplerinden bir tanesi de bu bisküvi çeşiti ile oldukça lezzetli pastaların yapılmasıdır. Yapılan pastaların her davette bulunması bu bisküviyi popüler hale getirmiştir. Şok market raflarındaki güncel fiyat ortalaması ise şu şekildedir. En uygun petibör ürünü Ülker Pötibör Mini Çifte Lezzet 150 Gr 11,00 TL iken e pahalı ürünü ise Ülker Pötibör Bisküvi 800 Gr 48,00 TL’dir.

Kedi Dili Şok Market Bisküvi Fiyatları

  • Şok market bisküvi kedi dili çeşitine de raflarında yer vermektedir. Bu ürün ile yapılan pastalar ise oldukça farklı görünümülü ve lezzetli olmaktadır. Şok marketlerde yer alan güncel fiyatı ise şu şekildedir. Gioconda Kedi Dili Bisküvi 200 Gr 18,00 TL

Tempo Şok Market Bisküvi Fiyatları

  • Son olarak ele alacağımız konu ise şok market bisküvi tempo markasıdır. Piyasada kendisine genişçe bir yer bulan tempo markası ürünlerini müşterilerine sunmaya uzun zamandır devam etmektedir. Bu ürünün güncel fiyat ortalaması ie şu şekildedir. En uygun tempo ürünü Tempo Vanilya Kremalı Bisküvi 100gr 4,75 TL iken en pahalı ürünü ise Tempo Pötibör Bisküvi 1kg 35,00 TL’dir.

Şok Market Bisküvi Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Bisküvi Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Bisküvi Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Bisküvi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bisküvi bu kadar çok sevilirken, market veya bakkal raflarında kolayca bulunması kaçınılmazdır. Öyleki talep çok olduğu zaman ürünün temini ve satışı da o denli çok olmaktadır. Şok market bisküvi ürününü market raflarında bol çeşitle bulundurmaktadır. Bu ürünlerin güncel olarak ortalama fiyatlarına bakıldığı zaman fiyatlar şu şekildedir. En uygun bisküvi çeşiti Ülker Halley Bisküvi 30 Gr 3,50 TL iken en pahalı ürünü ise Ülker Bebe Bisküvi 2*500 Gr 59,90 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Bisküvi Petibör Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market bisküvi petibör markası ile hemen hemen her eve girmiştir. Her evde bulunma sebeplerinden bir tanesi de bu bisküvi çeşiti ile oldukça lezzetli pastaların yapılmasıdır. Yapılan pastaların her davette bulunması bu bisküviyi popüler hale getirmiştir. Şok market raflarındaki güncel fiyat ortalaması ise şu şekildedir. En uygun petibör ürünü Ülker Pötibör Mini Çifte Lezzet 150 Gr 11,00 TL iken e pahalı ürünü ise Ülker Pötibör Bisküvi 800 Gr 48,00 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak