Market Fiyatları

Şok Market Coca Cola Fiyatları

sok market coca cola fiyatlari 2266
Written by Fiyatlisto

Şok Market Coca Cola Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Coca Cola fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Coca Cola fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Coca Cola fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Coca Cola Fiyatları 2024

Kola hemen hemen herkes tarafında her öğünde yemek yanında içilen gazlı içeceklerden bir tanesidir. Fazla tüketilmesinin sağlığa ciddi zararları olmakla beraber bu durumu göz önünde bulundurup tüketimi sınırlayan kesim ise oldukça azdır. Özellikle küçük çocukların içmesi önerilmemektedir.

  • Fakat lezzeti ile de sıcak yaz günlerinde insanı serinletmesi bir diğer tercih sebebi arasında sayılabilmektedir. Durum böyle olunca neredeyse her yerde bulunması kaçınılmazdır. Şok market coca cola markası ile uzun süredir çalışmakta ve ürünlerine raflarında yer vermektedir. Bu ürünlerin ortalama fiyatları güncel olarak şu şekildedir. En uyugnu Coca Cola Kola 450 Ml 13,95 TL iken en pahalı ürünü ise Coca Cola Kola 2,5 Lt 29,00 TL’dir.

1 LT için Şok Market Coca Cola Fiyatları

  • Şok market coca cola 1 LT ürünleri raflarda bulunmaktadır. Bu ürünleri genellikle daha az tüketmek isyene kişiler tercih etmektedir. Bu ürününü ise güncel şok market raf fiyatı şu şekildedir. Coca Cola Kola 1 Lt 18,00 TL’dir.

2.5 LT için Şok Market Coca Cola Fiyatları

  • Daha geniş aileler için ise şok market coca cola 2.5 LT olan ürünler bulunmaktadır. Bu kola boyutunu genellikle kalabalık aileler tercih etmektedir. Şok market raflarındaki güncel fiyatı ise şu şekildedir. Coca Cola Kola 2,5 Lt 29,00 TL

1,5 LT için Şok Market Coca Cola Fiyatları

  • Son olarak ele alacağımız konu ise şok market coca cola 1.5 LT fiyatları olacaktır. Bu ürünlerin şok market raflarındaki güncel fiyatı ise şu şekildedir. Coca Cola Kola 1,5 Lt 23,00 TL

Şok Market Coca Cola Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Coca Cola Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Coca Cola Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Coca Cola Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Fakat lezzeti ile de sıcak yaz günlerinde insanı serinletmesi bir diğer tercih sebebi arasında sayılabilmektedir. Durum böyle olunca neredeyse her yerde bulunması kaçınılmazdır. Şok market coca cola markası ile uzun süredir çalışmakta ve ürünlerine raflarında yer vermektedir. Bu ürünlerin ortalama fiyatları güncel olarak şu şekildedir. En uyugnu Coca Cola Kola 450 Ml 13,95 TL iken en pahalı ürünü ise Coca Cola Kola 2,5 Lt 29,00 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Coca Cola 1 LT için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market coca cola 1 LT ürünleri raflarda bulunmaktadır. Bu ürünleri genellikle daha az tüketmek isyene kişiler tercih etmektedir. Bu ürününü ise güncel şok market raf fiyatı şu şekildedir. Coca Cola Kola 1 Lt 18,00 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak