Market Fiyatları

Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları

sok market dondurulmus urun fiyatlari 2274
Written by Fiyatlisto

Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Dondurulmuş Ürün fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Dondurulmuş Ürün fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Dondurulmuş Ürün fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları 2024

Şehirleşme hayatımıza girdiğinden beri herkes çok çalışmaya ve az vakit bulmaya başlamıştır. Bu durumdan ise en çok hem ev hem de iş hayatını aynı anda yürütmeye çalışanlar etkilenmiştir. Geellikle yemek yapımını kolaylaştırmak için dondurulmuş hazır ürünleri tercih edenler oldukça fazladır.

  • Şok market dondurulmuş ürünler de satmaya başlamıştır. Her markette olduğu gibi şok marktlerde de birden fazla dondurulmuş ürünü bir arada bulabilirsiniz. Genel olarak ortalama fiyatlara bakıldığı zaman ise en uygun dondurulmuş ürünü Uno Donuk Patatesli Rulo Börek 6,00 TL iken en pahalı dondurulmuş ürün ise Superfresh Pizza King 780 Gr 99,90 TL’ye satılmaktadır.

Pizza için Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları

  • Pizza büyük küçük her yaştan insanın her öğün severek yediği ürünlerden bir tanesidir. Genellikle insanlar dondurulmuş olarak satın alıp evlerinde muhafaza ederek ihtiyaç duyduğu anda pratik olarak tüketmektedir. Şok market dondurulmuş ürün pizza ise dondurucu raflarında bulunmaktadır. Bu ürünün güncel fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Superfresh Pizza Tost 250 Gr 29,90 TL iken en pahalı ürünü ise Superfresh Pizza King 780 Gr 99,90 TL’dir.

Bezelye için Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları

  • Bezelye mevsiminde tüketildiği zaman oldukça besleyici ve lezzetli sebzelerden bir tanesidir. Genellikle taze iken alınıp ayıklanır ve istenirse fazlası buzluğa atılabilir. Bununla uğraşmak istemeyenler için ise şok market dondurulmuş ürünler bezelye olarak da mevcuttur fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu İnci Bezelye 450 Gr 19,75 TL iken en pahalısı Superfresh Bezelye 450 Gr 28,00 TL’dir.

Hamburger Köftesi için Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları

  • Hamburger özellikle çocukların en çok severek tükettiği yemeklerden bir tanesidir. Bu kadar çok sevmeleri anneleri mutlu etse de dışarıdan alınanların sağlık açısından tehlikesi oldukça fazladır. Hal böyle olunca şok market dondurulmuş ürünler hamburger köftesi anneler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Fiyatı ise şu şekildedir. İnci Ekzimer Hamburger Köfte 225gr 42,75 TL

Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Dondurulmuş Ürün Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market dondurulmuş ürünler de satmaya başlamıştır. Her markette olduğu gibi şok marktlerde de birden fazla dondurulmuş ürünü bir arada bulabilirsiniz. Genel olarak ortalama fiyatlara bakıldığı zaman ise en uygun dondurulmuş ürünü Uno Donuk Patatesli Rulo Börek 6,00 TL iken en pahalı dondurulmuş ürün ise Superfresh Pizza King 780 Gr 99,90 TL’ye satılmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Dondurulmuş Ürün Pizza için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Pizza büyük küçük her yaştan insanın her öğün severek yediği ürünlerden bir tanesidir. Genellikle insanlar dondurulmuş olarak satın alıp evlerinde muhafaza ederek ihtiyaç duyduğu anda pratik olarak tüketmektedir. Şok market dondurulmuş ürün pizza ise dondurucu raflarında bulunmaktadır. Bu ürünün güncel fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Superfresh Pizza Tost 250 Gr 29,90 TL iken en pahalı ürünü ise Superfresh Pizza King 780 Gr 99,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak