Market Fiyatları

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları

sok market hasta bezi fiyatlari 2280
Written by Fiyatlisto

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Hasta Bezi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Hasta Bezi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Hasta Bezi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2024

Hasta bezleri birçok insanın ihtiyaç duyabileceği ürünlerden bir tanesidir. Gerek altına kaçırma durumunda gerekse hastanede kalırken gerekli olan bu bezler bir çok market rafında müşterilere hizmet vermektedir.

  • Şok market hasta bezi konusunda da duyarlı olarak ihtiyaç duyabilecek kişilerin imdadına yetişmektedir. Güncel fiyatlarını ele alacak olursak eğer en uygun hasta bezi Sleepy Sensitive Hasta Bezi Large 7li 74,90 TL’den satılırken en pahalısı ise Depend Emici Külot Büyük Boy Kadın 9 Adet 99,50 TL’dir.

Depend Şok Market Hasta Bezi Fiyatları

  • Şok market hasta bezi depend markası ile de karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünü şok market şubelerinde rahatlıkla bulabilmenizle beraber diyatı güncel olarak Depend Emici Külot Büyük Boy Kadın 9 Adet 99,50 TL’dir.

Sleepy Şok Market Hasta Bezi Fiyatları

  • Son zamanlarda herkesin tercih ettiği markalardan bir tanesi de sleepy markasıdır. Şok market hasta bezi sleepy markası ile de çalışmaktadır. Bu ürünün market raflarındki fiyatı ise 74,90 TL’dir.

Güncel Şok Market Hasta Bezi Fiyatları

  • Şok market hasta bezi güncel olarak her dönem takip edilmektedir. Güncel fiyatları ise şu şekildedir. Sleepy Sensitive Hasta Bezi Large 7li 74,90 TL’den satılırken en pahalısı ise Depend Emici Külot Büyük Boy Kadın 9 Adet 99,50 TL’dir.

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Hasta Bezi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market hasta bezi konusunda da duyarlı olarak ihtiyaç duyabilecek kişilerin imdadına yetişmektedir. Güncel fiyatlarını ele alacak olursak eğer en uygun hasta bezi Sleepy Sensitive Hasta Bezi Large 7li 74,90 TL’den satılırken en pahalısı ise Depend Emici Külot Büyük Boy Kadın 9 Adet 99,50 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Hasta Bezi Depend Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market hasta bezi depend markası ile de karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünü şok market şubelerinde rahatlıkla bulabilmenizle beraber diyatı güncel olarak Depend Emici Külot Büyük Boy Kadın 9 Adet 99,50 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak