Market Fiyatları

Şok Market Kedi Maması Fiyatları

sok market kedi mamasi fiyatlari 2284
Written by Fiyatlisto

Şok Market Kedi Maması Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Kedi Maması fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Kedi Maması fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Kedi Maması fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Kedi Maması Fiyatları 2024

Kediler evde beslenen bir diğer evcil hayvandan bir tanesidir. Bakımı genellikle oldukça kolaydır. Tuvalet için dışarı çıkmasına gerek olmadığı gibi evde kendi özel kumuna tuvaletini yapıyor olması da ayrı bir kolaylık sağlamaktadır.

  • Kedi dostlarımız bizim için oldukça önemli ve değerlidir. Bu sebeple tuvalet yaptığı kumdan yediği mamaya kadar hepsinin kendisine ve yaşına uygun olması gerekmektedir. Bu ürünler her markette rahatlıkla bulunurken şok market kedi maması da ulaşılabilmesi ve bulunması oldukça kolay bir üründür. En uygun kedi maması Jazzy Kedi Maması Tavuk Etli 95 Gr 9,95 TL iken en pahalısı ise Free Cat Biftekli Yetişkin Kedi Maması 7 Kg 295,00 TL’dir.

Sığırlı Şok Market Kedi Maması Fiyatları

  • Köpeklerde olduğu gibi kedilerde de lezzet önemlidir. Hr kedi her tadı beğenmeyebilir. Bu sebeple marketlerde birden fazla aromalı ürünler bulunur. Bunlarda ilki şok market kedi maması sığırlı olanlarıdır ve fiyatları şu şekildedir. En uygun sığır aromalı kedi maması Whiskas Kedi Maması Sığırlı 1+ Yaş 400 Gr 33,90 TL iken pahalı sığır aromalı ürün ise Whiskas Kedi MamasI Sığırlı +1yaş 1.4 Kg 139,90 TL’dir.

Biftek ve Havuçlu Şok Market Kedi Maması Fiyatları

  • Kedi mamalarında her türlü aroma birlikte veya ayrı ayrı denenmektedir. Bu aromalardan bir tanesi de biftekli ve havuçlu olanıdır. Kedi dostlarımızın bayılarak tükettiği bu lezzet ise şok marketlerde mevcuttur. Şok market kedi maması biftekli ve havuçlu ürünün fiyatı ise şu şekildedir. Whiskas Kedi Kuru Biftek Ve Havuçlu 300 Gr 37,90 TL’dir.

Tavuklu Şok Market Kedi Maması Fiyatları

  • Son olarak ele acağımız bir diğer ürün ise, kedilerin severek tükettiği tavuklu olan ürünlerdir. Şok market kedi maması tavuklu ürünlerin güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Jazzy Kedi Maması Tavuk Etli 95 Gr 9,95 TL iken en pahalı tavuklu ürün ise Whiskas Kedi Maması Tavuklu 85 Gr 11,90 TL’dir.

Şok Market Kedi Maması Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Kedi Maması Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Kedi Maması Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Kedi Maması Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Kedi dostlarımız bizim için oldukça önemli ve değerlidir. Bu sebeple tuvalet yaptığı kumdan yediği mamaya kadar hepsinin kendisine ve yaşına uygun olması gerekmektedir. Bu ürünler her markette rahatlıkla bulunurken şok market kedi maması da ulaşılabilmesi ve bulunması oldukça kolay bir üründür. En uygun kedi maması Jazzy Kedi Maması Tavuk Etli 95 Gr 9,95 TL iken en pahalısı ise Free Cat Biftekli Yetişkin Kedi Maması 7 Kg 295,00 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Kedi Maması Sığırlı Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Köpeklerde olduğu gibi kedilerde de lezzet önemlidir. Hr kedi her tadı beğenmeyebilir. Bu sebeple marketlerde birden fazla aromalı ürünler bulunur. Bunlarda ilki şok market kedi maması sığırlı olanlarıdır ve fiyatları şu şekildedir. En uygun sığır aromalı kedi maması Whiskas Kedi Maması Sığırlı 1+ Yaş 400 Gr 33,90 TL iken pahalı sığır aromalı ürün ise Whiskas Kedi MamasI Sığırlı +1yaş 1.4 Kg 139,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak