Market Fiyatları

Şok Market Limon Fiyatları

Şok Market Limon Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Limon fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Limon fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Limon fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Limon Fiyatları 2024

Limon içeriğindeki C vitamini bakınmında oldukça zengin olması sebebiyle sıklıkla tüketilmektedir. Öyleki yemeklerde, tatlılarda, hastayken, yazın serinlemek için limonata veya dondurma gibi her türlü şekle girebilmektedir.

  • Söz konusu limon olunca talepte oldukça fazla olmaktadır. Bu sayede hemen hemen her markette limon bulmak mümkündür. Şok market limon ise genellikle taze olması ile bilinmektedir. Ve fiyatı 16,90 TL’dir.

Kg Başına Şok Market Limon Fiyatları

  • Şok market limon Kg başına alınması normal olan ürünlerden bir tanesidir. Baen tek tek alınabilir olsa da genellikle kilo şeklinde alınarak tüketilemektedir. Şok marketlerdeki 1 kilo limon fiyatı ise güncel olarak 16,90 TL’dir.

2 Kg Şok Market Limon Fiyatları

  • Şok market limon 2 Kg şeklinde de alınabilmektedir. Özellikle pasta veya içecek yapımı için fazlaca ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünleri fazla alıp suyu sıkılmış bir şekilde hazı olarak dolapta muhafaza etmeniz mümkündür. Şok market limon 2 kg fiyatı ise 33,80 TL’dir

3 Kg Şok Market Limon Fiyatları

  • Limona ata yapmak isteyen kişilerin limon konusundaki tercihleri ise fazla fazla almaktadır. Veya mevsimi dışında tüketim yapmamak için mevsiminde alıp dolaba atanlar da görülmektedir. Şok market limon 3 kg fiyatı ise 50,70 TL’dir.

Şok Market Limon Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Limon Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Limon Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Limon Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Söz konusu limon olunca talepte oldukça fazla olmaktadır. Bu sayede hemen hemen her markette limon bulmak mümkündür. Şok market limon ise genellikle taze olması ile bilinmektedir. Ve fiyatı 16,90 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Limon Kg Başına Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market limon Kg başına alınması normal olan ürünlerden bir tanesidir. Baen tek tek alınabilir olsa da genellikle kilo şeklinde alınarak tüketilemektedir. Şok marketlerdeki 1 kilo limon fiyatı ise güncel olarak 16,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak