Market Fiyatları

Şok Market Meyve Fiyatları

sok market meyve fiyatlari 2289
Written by Fiyatlisto

Şok Market Meyve Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Meyve fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Meyve fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Meyve fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Meyve Fiyatları 2024

Meyveler insan sağlığı için oldukça önemli olan besinlerden bir tanesidir. Yazın farklı içerikle ve besleyiciklike kışın ise daha farklı içerikle hayatımıza dahil olan meyveleri mevsiminde ve zamanında taze olarak tüketmek gerekmektedir.

  • Şok market meyve konusunda genellikle taze ürünleri manav reyonlarında bulundurmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ise güncel olarak en uygun fiyatlı meyvesi Elma Starking Kg. 14,50 TL iken en pahalı meyvesi ise Yerli Muz Kg 23,90 TL’dir.

Karpuz için Şok Market Meyve Fiyatları

  • Şok market meyve karpuz olarak da karşımıza çıkmaktadır. Genellikle yaz aylarında manav reyonlarında görmeye alıştığımız bu ürünün şok marketlerdeki fiyatı ise şu şekildedir. Karpuz Kg 9,90 TL, Çekirdeksiz Karpuz 7,90 TL’den satılmaktadır.

Kavun için Şok Market Meyve Fiyatları

  • Şok market meyve kavun ise yine yaz aylarında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Yaz aylarının en gözde meyvelerinden olan kavunun şok fiyatı ise şu şekildedir. Kavun Kırkağaç Kg 19,90 TL

Çilek için Şok Market Meyve Fiyatları

  • Genellikle her mevsimde yetiştirilmesi başarılan bir diğer ürün ise şok market meyve çilek olmaktadır. Bu ürünü neredeyse yaz kış tüketmek mümkündür. Şok market güncel fiyatı ise şu şekildedir. Çilek Dökme Kg 49,90 TL’dir.

Şok Market Meyve Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Meyve Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Meyve Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Meyve Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market meyve konusunda genellikle taze ürünleri manav reyonlarında bulundurmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda ise güncel olarak en uygun fiyatlı meyvesi Elma Starking Kg. 14,50 TL iken en pahalı meyvesi ise Yerli Muz Kg 23,90 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Meyve Karpuz için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market meyve karpuz olarak da karşımıza çıkmaktadır. Genellikle yaz aylarında manav reyonlarında görmeye alıştığımız bu ürünün şok marketlerdeki fiyatı ise şu şekildedir. Karpuz Kg 9,90 TL, Çekirdeksiz Karpuz 7,90 TL’den satılmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak