Market Fiyatları

Şok Market Ped Fiyatları

sok market ped fiyatlari 2295
Written by Fiyatlisto

Şok Market Ped Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Ped fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Ped fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Ped fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Ped Fiyatları 2024

Geçmişten günümüze kadınların her ay düzenli oalrak döngüler halinde yaşadığı bir sağlık örüntüsü bulunmaktadır. Bu durum genel olarak regl olarak adlandırılmaktadır ve vücudun sağlıklı kalabilmesi için gerekli durumlardan bir tanesidir.

  • Regl döneminin oluştuğu günlerde kadınların çok ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi de pedlerdir. Bu ürünler birçok kişi tarafından ayıp olarak karşılansa da erkeklerin kullandığı jilet kadar alınması normal bir ihtiyaçtır. Şok market ped ürünleri ise genellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir ve fiyatları şu şekildedir. En uygunu Softy Ultra Gece Ped 7’li 8,50 TL iken en pahalı ped ise Orkid Platinum Hijyenik Ped Normal 24 Adet 65,00 TL’dir.

Softy Şok Market Ped Fiyatları

  • Şok market ped sofy markası ile raflarında müşterilerine bu ürünü sunmaktadır. Genellikle fiyat ortalaması baz alındığı zaman marketteki en uygun ürün bu markaya aittir ve fiyatı Softy Ultra Gece Ped 7’li 8,50 TL’dir.

Orkid Şok Market Ped Fiyatları

  • Şok market ped orkid markası da raflarda bulunan bir diğer ped ürünüdür. Bu ürünün kalitesi ve fiyatı diğer pedlere göre oldukça ileridir. Maket raflarındaki güncel fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Orkid Ped Ultra Gece 6’lı 23,45 TL iken en pahalı orkid ürünü ise Orkid Platinum Gece 16 Adet 65,00 TL’dir.

Günlük Şok Market Ped Fiyatları

  • Regl dönemi dışında ise kadınların kendilerini rahat hissetmeleri için kullandıkları ürün ise günlük pedlerdir. Şok amrket ped günlük çeşitleri ile market raflarında yerlerini almıştır. Bu ürünlerin fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Softy Günlük Ped Normal 20’li 9,50 TL iken e pahalısı ise Kotex Günlük Hijyenik Ped Normal 34Lü 43,90 TL’dir.

Şok Market Ped Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Ped Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Ped Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Ped Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Regl döneminin oluştuğu günlerde kadınların çok ihtiyaç duyduğu kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi de pedlerdir. Bu ürünler birçok kişi tarafından ayıp olarak karşılansa da erkeklerin kullandığı jilet kadar alınması normal bir ihtiyaçtır. Şok market ped ürünleri ise genellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir ve fiyatları şu şekildedir. En uygunu Softy Ultra Gece Ped 7’li 8,50 TL iken en pahalı ped ise Orkid Platinum Hijyenik Ped Normal 24 Adet 65,00 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Ped Softy Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market ped sofy markası ile raflarında müşterilerine bu ürünü sunmaktadır. Genellikle fiyat ortalaması baz alındığı zaman marketteki en uygun ürün bu markaya aittir ve fiyatı Softy Ultra Gece Ped 7’li 8,50 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak