Market Fiyatları

Şok Market Reçel Fiyatları

sok market recel fiyatlari 2299
Written by Fiyatlisto

Şok Market Reçel Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Reçel fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Reçel fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Reçel fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Reçel Fiyatları 2024

Reçel kahvaltıların en güzel tatlarından bir tanesidir. Genellikle mevsiminde toplanılan meyveler ile taze olarak yapılmaktadır. Fakat yapmayan imkanı ve zamanı olmayan kişiler marketlerde satılan hazır reçelleri tercih etmektedir.

  • Fakat kendisi yapamayan veya vakti olmayan kişiler reçel konusunu markette alarak çözmektedir. Şok market reçel kategorisinde de birden fazla çeşit ve markayla müşterilerine hizmet vermektedir. Ortalama olarak fiyatlara bakıldığında ise güncel fiyatlar şu şekildedir. En uygun Boltane Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 Gr 22,50 TL iken en pahalı ürünü ise Boltane Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 2 Kg 89,50 TL’dir.

Boltane Şok Market Reçel Fiyatları

  • Şok market reçel boltane markası ile market raflarında güncel olarak bulunmaktadır. Güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Boltane Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 Gr 22,50 TL iken en pahalı ürünü ise Boltane Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 2 Kg 89,50 TL’dir.

Vişne Şok Market Reçel Fiyatları

  • Şok market reçel vişne ile her şubede bulunurken en çok sevilen ve tercih edilen meyve reçelleri arasındadır. Fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Boltane Extra Geleneksel Vişne Reçeli 380 Gr 22,50 iken en pahalısı ise Boltane Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 2 Kg 89,50 TL’dir.

Çilek Şok Market Reçel Fiyatları

  • Şok market reçel çilek çeşiti ile son olarak üzerinden geçeceğimiz konu başlığıdır. Özellikle çocuklar tarafından çok sevilen çilek reçel olarak da en sık tüketilen reçel çeşitidir. Şok marketlerde yer alan ürünlerin fiyat ortalaması ise şu şekildedir. En uygunu Boltane Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 Gr 22,50 TL iken en pahalısı ise Boltane Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 2000 Gr 86,50 TL’dir.

Şok Market Reçel Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Reçel Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Reçel Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Reçel Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Fakat kendisi yapamayan veya vakti olmayan kişiler reçel konusunu markette alarak çözmektedir. Şok market reçel kategorisinde de birden fazla çeşit ve markayla müşterilerine hizmet vermektedir. Ortalama olarak fiyatlara bakıldığında ise güncel fiyatlar şu şekildedir. En uygun Boltane Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 Gr 22,50 TL iken en pahalı ürünü ise Boltane Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 2 Kg 89,50 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Reçel Boltane Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market reçel boltane markası ile market raflarında güncel olarak bulunmaktadır. Güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Boltane Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 Gr 22,50 TL iken en pahalı ürünü ise Boltane Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 2 Kg 89,50 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak