Market Fiyatları

Şok Market Sakız Fiyatları

sok market sakiz fiyatlari 2303
Written by Fiyatlisto

Şok Market Sakız Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Sakız fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Sakız fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Sakız fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Sakız Fiyatları 2024

Sakız geçmişten günümüze her insan tarafından sevilerek tüketilen ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünleri hemen hemen her yerde bulmanız mümkündür.

  • Şok market sakız ürünleri ile çok çesitli reyona sahiptir. Bu ürünler sıklıkla tercih edilirken güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Bay Balon Misket Sakız 5li 16.5 Gr 1,95 TL iken en pahalı ürünü ise Oneo Bottle Draje Sakız Nane 60 Gr 20,00 TL’dir.

Oneo Şok Market Sakız Fiyatları

  • En sık tercih edilen markalardan bir tanesi de şok market sakız oneo markasıdır. Bu markanın ürünleri çeşitleri ile şok market şubelerinde bulunmaktadır. Ürünün güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Oneo Draje Sakız Karpuz Aromalı 14 Gr 4,50 TL iken en pahalı ürün ise Oneo Bottle Draje Sakız Nane 60 Gr 20,00 TL’dir.

Falım Şok Market Sakız Fiyatları

  • Sakıza ismine veren en ünlü markalardan bir tanesi de falım markasıdır. Şok market sakız falım markası ile de çalışmaktadır. Bu ürünün fiyatları ise şu şekildedir. Falım Damla Sakız 3’lü 21 Gr 7,25 TL

Bigbabol Şok Market Sakız Fiyatları

  • Son olarak özellikle çocukların tercih ettiği şok market sakız bigbabol markasıdır. Bu ürünün güncel fiyatı ise şu şekildedir. Bigbabol Shakies Muz Aromalı Sakız 26 Gr 7,75 TL’dir.

Şok Market Sakız Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Sakız Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Sakız Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Sakız Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market sakız ürünleri ile çok çesitli reyona sahiptir. Bu ürünler sıklıkla tercih edilirken güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Bay Balon Misket Sakız 5li 16.5 Gr 1,95 TL iken en pahalı ürünü ise Oneo Bottle Draje Sakız Nane 60 Gr 20,00 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Sakız Oneo Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] En sık tercih edilen markalardan bir tanesi de şok market sakız oneo markasıdır. Bu markanın ürünleri çeşitleri ile şok market şubelerinde bulunmaktadır. Ürünün güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Oneo Draje Sakız Karpuz Aromalı 14 Gr 4,50 TL iken en pahalı ürün ise Oneo Bottle Draje Sakız Nane 60 Gr 20,00 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak