Market Fiyatları

Şok Market Salatalık Fiyatları

sok market salatalik fiyatlari 2305
Written by Fiyatlisto

Şok Market Salatalık Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Salatalık fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Salatalık fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Salatalık fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Salatalık Fiyatları 2024

Salatalık günlük tükettiğimiz sebzeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Genellikle mevsiminde tüketilmesi önerilen salatalık artık her mevsimde tüketilebilmektedir.

  • Şok market salatalık ürününe manav reyonunda yer vererek müşterilerine en taze şekliyle sunmaktadır. Güncel fiyatı ise şu şekildedir. En uygun Salatalık Kg 26,90 TL iken en pahalısı ise Çengelköy Salatalık Kg 32,90 TL’dir.

Kilogram Başına Şok Market Salatalık Fiyatları

  • Şok market salatalık kilogram olarak satılmaktadır. En uygun Salatalık Kg 26,90 TL iken en pahalısı ise Çengelköy Salatalık Kg 32,90 TL’dir.

2 Kg Şok Market Salatalık Fiyatları

  • Şok market salatalık 2 kg fiyatı herkes tarafından merak edilmektedir. Bu ürünün güncel fiyatları 2 kilo olarak şu şekildedir. En uygun Salatalık 2 Kg 53,80 TL iken en pahalısı ise Çengelköy Salatalık 2 Kg 65,80 TL’dir.

3 Kg Şok Market Salatalık Fiyatları

  • Son olarak şok market salatalık 3 kg fiyatını ele alacağız. En uygun Salatalık 3 Kg 80,70 TL iken en pahalısı ise Çengelköy Salatalık 3 Kg 98,70 TL’dir.

Şok Market Salatalık Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Salatalık Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Salatalık Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Salatalık Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market salatalık ürününe manav reyonunda yer vererek müşterilerine en taze şekliyle sunmaktadır. Güncel fiyatı ise şu şekildedir. En uygun Salatalık Kg 26,90 TL iken en pahalısı ise Çengelköy Salatalık Kg 32,90 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Salatalık Kilogram Başına Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market salatalık kilogram olarak satılmaktadır. En uygun Salatalık Kg 26,90 TL iken en pahalısı ise Çengelköy Salatalık Kg 32,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak