Market Fiyatları

Şok Market Sebze Fiyatları

sok market sebze fiyatlari 2307
Written by Fiyatlisto

Şok Market Sebze Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Sebze fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Sebze fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Sebze fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Sebze Fiyatları 2024

Sebzelere günlük olarak tüketmemiz gereken besinlerden bir tanesidir. Günlük olarak her öğünde masamızda yer vermemiz sağlığımız için oldukça önemli bir ayrıntıdır.

  • Mevsiminde ve taze olarak tüketilmesi gereken sebzeler şok marketlerin manav reyonunda günlük ve taze olarak bulunmaktadır. Şok market sebze fiyatları ise güncel olarak şu şekildedir. En uygun Maydanoz Dmt. 6,95 TL ike en pahalı ürün Domates Pembe Kg 34,90 TL’dir.

Domates için Şok Market Sebze Fiyatları

  • Domates genellikle tüketmeyi sevdiğimiz sebzelerde bir tanesidir. Çiğ olarak salataalrda veya tek başına tüketilirken yemeklerde de kullanılmaktadır. Şok market domates fiyatı ise şu şekildedir. En pahalı Domates Pembe Kg 34,90 TL iken en uygunu Salkım Domates Kg. 29,95 TL’dir.

Patlıcan için Şok Market Sebze Fiyatları

  • Patlıcan sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Öyleki yemeklerinin yanı sıra reçeli de yapılabilmektedir. Şok market patlıcan fiyatları ise güncel olarak şu şekildedir. Patlıcan Kemer Kg. 29,90 TL

Biber için Şok Market Sebze Fiyatları

  • Son olarak şok market biber çeşitleri ile yazımıza devam edeceğiz. Bu ürünlerin dört farklı türü şok market şubelerinde bulunmaktadır. Köy, sivri, dolmalık ve çarliton çeşitleri manav reyonunda bulunur. Fiyat ortalamaları ise şu şekildedir. En uygunu Biber Sivri Kg. 28,90 TL iken en pahalısı ise Köy Biberi Kg 42,90 TL’dir.

Şok Market Sebze Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Sebze Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Sebze Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Sebze Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Mevsiminde ve taze olarak tüketilmesi gereken sebzeler şok marketlerin manav reyonunda günlük ve taze olarak bulunmaktadır. Şok market sebze fiyatları ise güncel olarak şu şekildedir. En uygun Maydanoz Dmt. 6,95 TL ike en pahalı ürün Domates Pembe Kg 34,90 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Sebze Domates için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Domates genellikle tüketmeyi sevdiğimiz sebzelerde bir tanesidir. Çiğ olarak salataalrda veya tek başına tüketilirken yemeklerde de kullanılmaktadır. Şok market domates fiyatı ise şu şekildedir. En pahalı Domates Pembe Kg 34,90 TL iken en uygunu Salkım Domates Kg. 29,95 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak