Market Fiyatları

Şok Market Sucuk Fiyatları

sok market sucuk fiyatlari 2311 1
Written by Fiyatlisto

Şok Market Sucuk Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Sucuk fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Sucuk fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Sucuk fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Sucuk Fiyatları 2024

Sucuk et seven insanlar için vazgeçilmez besinlerden bir tanesidir. Genellikle kahvaltılarda tüketilmesi sevilir. Eskiden sucuk evde annelerimiz tarafından yapılırdır. Günümüzde artık bu geleneğin oldukça azalması ie beraber hazır sucuklar piyasadaki yerini sağlamlaştırarak artmıştır.

  • Günümüzde sucuk her yerden alınmamalıdır. İçerisine hayvanın sadec eti değil yenmesi sakıncalı olan diğer malzemeleri de eklenmektedir. Bu sebeple bilinen markalardan ve bilinen marketlerden alınması gerekir. Şok market sucuk konusunda da En iyi markalar ile çalışmaktadır. Son gelen zamlardan sonra güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Gedik Piliç Kangal Sucuk 250 Gr 21,75 TL iken En pahalısı ise Aytaç Dana Mangal Fermente Sucuk 350 Gr 135,00 TL’dir.

Özlem Şok Market Sucuk Fiyatları

  • Şok market sucuk özlem markası ile raflarda yerini almıştır. Tüketen ve seven kesimi oldukça fazladır. Bu sebeple güncel olarak fiyatları şu şekildedir. Özlem Saraylı Dana Kangal Sucuk 400 Gr 89,50 TL iken en pahalısı ise Özlem Evlik Dana Sucuk 400 Gr 125,00 TL’dir.

Aytaç Şok Market Sucuk Fiyatları

  • Şok market sucuk aytaç markası ile de anlaşarak hizmet vermektedir. Son gelen zamnlardan sonra ise güncel fiyatları şu şekildedir. En uygunu Aytaç Geleneksel Dana Sucuk Isıl İşlem 250gr 105,00 TL iken en pahalısı ise Aytaç Dana Mangal Fermente Sucuk 350 Gr 135,00 TL’dir.

Namet Şok Market Sucuk Fiyatları

  • Şok market raflarında satılan bir diğer marka ise namet markasıdır. Şok market sucuk namet markasına soğutucu raflarında genişçe yer ayırmıştır. Namet ürünlerin fiyat aralığı ise şu şekildedir. Namet Kangal Sucuk Isıl İşlem 250 Gr 115,00 TL’dir.

Sucuk Çeşitleri Nelerdir?

  • Kangal sucuk: Sığır ve koyun etinden, orta dereceli ateşte ısıtılarak hazırlanır.
  • Baton sucuk: Kangal sucuğun aynısıdır, sadece şekli farklıdır.
  • Parmak sucuk: Sığır ve koyun etinden imal edilir. Çok acıdır.
  • Varyanta Sucuk: Özel baharat çeşnileriyle zenginleştirilmiş sucuk türüdür. Kayseri’ye özgü olmasıyla tanınmaktadır.
  • Mumbar: Sadece Adana’da üretilen, baharatlar ve sarımsakla zenginleştirilen, sığır ve koyun eti ile yapılmış el yapımı bir Türk sucuğudur.

Şok Market Sucuk Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Sucuk Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Sucuk Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

Şok Market Sucuk Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

Günümüzde sucuk her yerden alınmamalıdır. İçerisine hayvanın sadec eti değil yenmesi sakıncalı olan diğer malzemeleri de eklenmektedir. Bu sebeple bilinen markalardan ve bilinen marketlerden alınması gerekir. Şok market sucuk konusunda da En iyi markalar ile çalışmaktadır. Son gelen zamlardan sonra güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Gedik Piliç Kangal Sucuk 250 Gr 21,75 TL iken En pahalısı ise Aytaç Dana Mangal Fermente Sucuk 350 Gr 135,00 TL’dir.

Şok Market Sucuk Özlem Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

Şok market sucuk özlem markası ile raflarda yerini almıştır. Tüketen ve seven kesimi oldukça fazladır. Bu sebeple güncel olarak fiyatları şu şekildedir. Özlem Saraylı Dana Kangal Sucuk 400 Gr 89,50 TL iken en pahalısı ise Özlem Evlik Dana Sucuk 400 Gr 125,00 TL’dir.

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak