Market Fiyatları

Şok Market Süt Fiyatları

sok market sut fiyatlari 2312
Written by Fiyatlisto

Şok Market Süt Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Süt fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Süt fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Süt fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Süt Fiyatları 2024

İnsan hayatında önemli olan bir diğer besin ürünü de süttür. Anne karnından doğumumuzla başlayan süt serüveni anne sütünden sonra inek sütü ile devam etmektedir. Hayatımızın her alanında yediğimiz içtiğimiz her şeyde eser miktarda süt bulunması kaçınılmazdır.

  • Hal böyle olunca süt tüketimi ülkemizde oldukça yüksek seviyelerdedir. Süt hemen hemen her bakkal veya marketlerde bulunmaktadır. Bu marketlerden bir tanesi de şok marketleridir. Şok market süt ve süt ürünlerini açıldığı ilk günden bu yana satmaktadır. Fiyat ortalaması ise şu şekildedir. En uygunu Mis Çilekli Süt Pet 200 Ml 5,25 TL iken en pahalısı ise İçim Pastörize Günlük Şişe Süt 1 Lt 34,90 TL ‘den satılmaktadır.

Günlük Şok Market Süt Fiyatları

  • Şok market süt günlük olarak da market raflarında bulunmaktadır. Bu ürünün kullanım zamanı kısıtlı olmakla birlikte 2-3 günlük tüketim ömrü vardır. Fiyatı ise şu şekildedir. İçim Pastörize Günlük Şişe Süt 1 Lt 34,90 TL’dir.

Mis Şok Market Süt Fiyatları

  • Şok market süt mis markası ile sıklıkla sattığı ürünlerden bir tanesidir. Gerek fiyat uygunluğu gerekse tadı ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Fiyat aralığı ise şu şekildedir. En uygunu Mis Çilekli Süt Pet 200 Ml 5,25 TL iken en pahalı ürünü Mis Bakraçlık Tam Yağlı Pastörize Süt 1 Lt 22,25 TL’den satılmaktadır.

Pınar Şok Market Süt Fiyatları

  • Son olarak ele alacağımız konu şok market süt pınar markasıdır. bu markanın kalitesi diğer sütlere göre daha fazla iken fiyatı da aynı oranda artmaktadır. Son gelen zamlardan sonra güncel fiyatı şu şekildedir. En uygunu Pınar Kido Kakaolu Süt 180 Ml 7,45 TL iken e pahalısı ise Pınar %1 Yağlı Süt 1 Lt 21,50 TL’dir.

Şok Market Süt Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Süt Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Süt Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Süt Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Hal böyle olunca süt tüketimi ülkemizde oldukça yüksek seviyelerdedir. Süt hemen hemen her bakkal veya marketlerde bulunmaktadır. Bu marketlerden bir tanesi de şok marketleridir. Şok market süt ve süt ürünlerini açıldığı ilk günden bu yana satmaktadır. Fiyat ortalaması ise şu şekildedir. En uygunu Mis Çilekli Süt Pet 200 Ml 5,25 TL iken en pahalısı ise İçim Pastörize Günlük Şişe Süt 1 Lt 34,90 TL ‘den satılmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Süt Günlük Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market süt günlük olarak da market raflarında bulunmaktadır. Bu ürünün kullanım zamanı kısıtlı olmakla birlikte 2-3 günlük tüketim ömrü vardır. Fiyatı ise şu şekildedir. İçim Pastörize Günlük Şişe Süt 1 Lt 34,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak