Market Fiyatları

Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları

sok market temizlik urunleri fiyatlari 2320
Written by Fiyatlisto

Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Temizlik Ürünleri fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Temizlik Ürünleri fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Temizlik Ürünleri fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları 2024

Corona virüs hayatımıza girdiğinden beri temizlik konusunda daha fazla dikkatli olmaya ve ortak alanlarımızı daha fazla temizlemeye özen göstermeye başladık. Bu sebeple marketlerde satılan ürünlerden ilk sıralarda temizlik ürünleri bulunmaktadır.

  • Şok market temizlik ürünleri konusunda son derece özenli davranarak market raflarında bu ürünlere daha fazla yer vermeye başlamıştır. Ürünlerin ortalaması alındığı zaman en güncel fiyatlar şu şekildedir. En uygun Saroz Çöp Torbası Mini Boy 40 Adet 40*45 Cm 9,75 TL iken en pahalı ürünü ise Alo Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Deterjanı 10 kg 235,00 TL’den satılmaktadır.

Mutfak Temizleyici Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları

  • Şok market temizlik ürünleri mutfak temizleyici spreyler son dönemlerin en popüler temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Mintax Mutfak Temizleyici 1000 Ml 23,50 TL iken en pahalısı ise Cif Sprey Ultra Hız Mutfak Temizleyicisi 1000 Ml 39,50 TL ‘den satılmaktadır.

Cam Temizleyici Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları

  • Temizlik sırasında yapılan cam silme işlemi, temizlik sonrası evi en temiz gösteren kısımlardan bir tanesidir. Bu sebeple silerken camda leke kalmaması bir çok kadın için son derece önemlidir. Şok market temizlik ürünleri cam temizleyicisi en çok satılan ürünler arasında gösterilerbilir. Fiyatı ise şu şekildedir. Mintax Cam Temizleyici 1000 Ml 18,95 TL’dir.

Lavabo Açıcı Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları

  • İnsanların genel olarak ev içerisindeki ortak sorunlarından bir tanesi de lavabo giderlerinin sıkça tıkanmasıdır. Bunun çözümü ise şok market temizlik ürünleri lavabo açıcı ile çok kolaydır. Güncel fiyatı ise şu şekildedir. Mintax Lavabo Açıcı 3*80 Gr 21,40 TL’dir.

Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Temizlik Ürünleri Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market temizlik ürünleri konusunda son derece özenli davranarak market raflarında bu ürünlere daha fazla yer vermeye başlamıştır. Ürünlerin ortalaması alındığı zaman en güncel fiyatlar şu şekildedir. En uygun Saroz Çöp Torbası Mini Boy 40 Adet 40*45 Cm 9,75 TL iken en pahalı ürünü ise Alo Beyaz ve Renkliler İçin Çamaşır Deterjanı 10 kg 235,00 TL’den satılmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Temizlik Ürünleri Mutfak Temizleyici Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market temizlik ürünleri mutfak temizleyici spreyler son dönemlerin en popüler temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Mintax Mutfak Temizleyici 1000 Ml 23,50 TL iken en pahalısı ise Cif Sprey Ultra Hız Mutfak Temizleyicisi 1000 Ml 39,50 TL ‘den satılmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak