Market Fiyatları

Şok Market Yumurta Fiyatları

sok market yumurta fiyatlari 2326
Written by Fiyatlisto

Şok Market Yumurta Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Yumurta fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Yumurta fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Yumurta fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Yumurta Fiyatları 2024

Yumurta insan sağlığı açısından oldukça önemli besinlerden bir tanesidir. Özellikle çocukların her gün tüketmesi gelişiminin desteklenmesi açısından son derece önemli bir ayrıntıdır.

  • Son dönemlerde gelen zamnalrdan sonra en çok etkilenen besin ürünlerinden bir tanesi de yumurta fiyatlarında yaşanmıştır. Yumurtaların hızla zamlanması bazı dar gelirli vatandaşların alım gücünü de etkilemiştir. Genellikle daha uygun satan marketlerden uygun fiyata olan yumurtalar tercih edilmektedir. Bu aşamada ise şok market yumurta ile insanlara daha uygun ve daha kaliteli yumurtaları temin etmeye başlamıştır. Güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygun olanı Güzide Hanım M Organik Yumurta 6’li (53-62gr) 33,50 TL iken en pahalı olanı ise Anadolu Çiftliği M Yumurta 30’lu 76,50 TL’den satışa sunulmaktadır.

15’li Şok Market Yumurta Fiyatları

  • Yumurta fiyatları başını almış giderken insanlar artık daha az miktarda yumurta almayı tercih eder olmuştur. Şok market yumurta 15’li fiyatları bazı vatandaşlara daha uygun gelirken bazıları ise az alıp taze tüketmeyi tercih ederek bu yumurtaları almaya özen gösterir. Şok marketteki 15’li yumurta fiyat ortalamaları ise şu şekildedir. Anadolu Çiftliği L Yumurta 15’li 43,50 TL

30’lu Şok Market Yumurta Fiyatları

  • Kalabalık ailelerin ise genellikle aldığı yumurtalar koli ile satılanlardır. Bu yumurtalar kahvaltıda tüketimi hariç tatlı, pasta, kek gibi unlu mamullerin içerisinde de konulmaktadır. Şok market yumurta 30’lu fiyatı ise güncel olarak şu şekildedir. Anadolu Çiftliği M Yumurta 30’lu 76,50 TL’dir.

Organik Şok Market Yumurta Fiyatları

  • Son olarak özellikle çocuklarının ve ailesinin ne tükettiğini bilmek isteyen insan için şok amrket yumurta organik olanlanrdan bahsedeceğiz. Bu yumurtalar her yerde bulunmakla birlikte şok market raflarında da bulunmaktadır ve fiyatı şu şekildedir. Güzide Hanım M Organik Yumurta 6’li (53-62gr) 33,50 TL

Şok Market Yumurta Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Yumurta Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Yumurta Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Yumurta Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Son dönemlerde gelen zamnalrdan sonra en çok etkilenen besin ürünlerinden bir tanesi de yumurta fiyatlarında yaşanmıştır. Yumurtaların hızla zamlanması bazı dar gelirli vatandaşların alım gücünü de etkilemiştir. Genellikle daha uygun satan marketlerden uygun fiyata olan yumurtalar tercih edilmektedir. Bu aşamada ise şok market yumurta ile insanlara daha uygun ve daha kaliteli yumurtaları temin etmeye başlamıştır. Güncel fiyatları ise şu şekildedir. En uygun olanı Güzide Hanım M Organik Yumurta 6’li (53-62gr) 33,50 TL iken en pahalı olanı ise Anadolu Çiftliği M Yumurta 30’lu 76,50 TL’den satışa sunulmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Yumurta 15’li Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Yumurta fiyatları başını almış giderken insanlar artık daha az miktarda yumurta almayı tercih eder olmuştur. Şok market yumurta 15’li fiyatları bazı vatandaşlara daha uygun gelirken bazıları ise az alıp taze tüketmeyi tercih ederek bu yumurtaları almaya özen gösterir. Şok marketteki 15’li yumurta fiyat ortalamaları ise şu şekildedir. Anadolu Çiftliği L Yumurta 15’li 43,50 TL [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak