Market Fiyatları

Şok Market Zeytin Fiyatları

sok market zeytin fiyatlari 2330
Written by Fiyatlisto

Şok Market Zeytin Fiyatları son günlerde Şok için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Şok Market Zeytin fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Şok Market Zeytin fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Şok Market Zeytin fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Şok Market Zeytin Fiyatları 2024

Zeytin kahvaltılarda en çok tercih edilen kahvaltılık ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünün vücudumuza olan faydaları azımsanmayacak kadar da fazladır.

  • Zeytin seçilmesi en zor ürünlerden bir tanesidir. Damak zevkine göre çeşitlilik gösteren bu ürünler tür olarak sevildiği zaman başka ürüne dönülmesi pek de mümkün değildir. Şok market zeytin ürünleri raflarda oldukça çeşitli iken ortalama fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Lio Sade Siyah Zeytin Ezmesi 175 Gr 7,95 iken en pahalı zeytin ise Lio Az Tuzlu Salamura Zeytin(291-320) 800 Gr 55,00 TL’dir.

Salamura Şok Market Zeytin Fiyatları

  • Şok market zeytin salamura çeşiti ile şok market şubelerinde güncel olarak bulunmaktadır. Bu ürünün son zamlardan sonra şuanki fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Lio Salamura Siyah Zeytin (321-380) 500gr 22,50 TL iken en pahalısı ise Lio Az Tuzlu Salamura Zeytin(291-320) 800 Gr 55,00 TL’dir.

Lio Şok Market Zeytin Fiyatları

  • Şok market zeytin lio markası ile en çok tercih edilenler arasında ismini sabitlemiştir. Bu ürünün güncel giyatı ise şu şekildedir. En uygunu Lio Salamura Siyah Zeytin (321-380) 500gr 22,50 TL iken en pahalısı ise Lio Az Tuzlu Salamura Zeytin(291-320) 800 Gr 55,00 TL’dir.

Yeşil Şok Market Zeytin Fiyatları

  • Zeytin siyah ve yeşil olamk üzere renk olarak iki çeşittir. Şok market zeytin yeşil çeşiti güncel olarak market raflarında satılmaktadır. Fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Lio Çizik Yeşil Zeytin (291-320) 400gr 25,50 TL iken en pahalı yeşil zeytin Lio Biberli Yeşil Zeytin(181-200) 400 Gr 28,50 TL’dir.

Şok Market Zeytin Fiyatları Güncel mi?

Şok Market Zeytin Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Şok Market Zeytin Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Şok Market Zeytin Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Zeytin seçilmesi en zor ürünlerden bir tanesidir. Damak zevkine göre çeşitlilik gösteren bu ürünler tür olarak sevildiği zaman başka ürüne dönülmesi pek de mümkün değildir. Şok market zeytin ürünleri raflarda oldukça çeşitli iken ortalama fiyatları ise şu şekildedir. En uygunu Lio Sade Siyah Zeytin Ezmesi 175 Gr 7,95 iken en pahalı zeytin ise Lio Az Tuzlu Salamura Zeytin(291-320) 800 Gr 55,00 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Şok Market Zeytin Salamura Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Şok market zeytin salamura çeşiti ile şok market şubelerinde güncel olarak bulunmaktadır. Bu ürünün son zamlardan sonra şuanki fiyatı ise şu şekildedir. En uygunu Lio Salamura Siyah Zeytin (321-380) 500gr 22,50 TL iken en pahalısı ise Lio Az Tuzlu Salamura Zeytin(291-320) 800 Gr 55,00 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak