İlaç Fiyatları

Stilex Jel Fiyatları

stilex jel fiyatlari 1611
Written by Fiyatlisto

Stilex Jel fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Stilex Jel fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Stilex Jel 30 gr fiyatı, Stilex Jel  Krem fiyatları, Stilex Jel Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Stilex Jel nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Stilex Jel Fiyatları 2024

Stilex Jel fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Stilex Jel fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Stilex Jel fiyatları 55.52 TL – 65.00 TL arasındadır.

Stilex Jel 30 gr Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Stilex Jel 30 gr fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Stilex Jel Krem Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Stilex Jel Krem fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Stilex Jel Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Stilex Jel Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Stilex Jel Nedir Ne İşe Yarar?

Stilex jel, ağrı kesici ve antiinflamatuar özellikleri olan bir ilaçtır. İçeriğindeki etken madde olan diklofenak sodyum, vücutta oluşan ağrı ve iltihaplanmaları azaltarak rahatlama sağlar. Stilex jel, özellikle kas ve eklem ağrıları, spor yaralanmaları, romatizmal hastalıklar gibi durumlarda kullanılır. Jel formu sayesinde kolayca uygulanabilen Stilex, hızlı etki gösterir ve ağrıyı hafifletir. Ancak, kullanmadan önce mutlaka doktor tavsiyesi alınmalı ve kullanım talimatlarına uyulmalıdır.

Stilex Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Stilex jel, topikal bir ağrı kesici ve antiinflamatuar ilaçtır. Yan etkileri genellikle hafif ve geçicidir. Bunlar arasında ciltte kızarıklık, kaşıntı, yanma hissi, kuruluk, kabarcıklar, döküntüler ve hassasiyet yer alabilir. Nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar, deri döküntüleri, şişme, nefes darlığı, göğüs ağrısı, baş dönmesi, baş ağrısı, mide bulantısı, kusma ve ishal gibi daha ciddi yan etkiler de görülebilir. Eğer bu tür yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa, ilacı kullanmayı bırakmak ve bir doktora danışmak önemlidir.

[openquestionmicro]

Stilex Jel Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Stilex Jel fiyatları 2024 yılında 55.52 TL – 65.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Stilex Jel Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Stilex Jel eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (13 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak