İlaç Fiyatları

Tanflex Fiyatları

tanflex fiyatlari 3716
Written by Fiyatlisto

Tanflex fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Tanflex fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Tanflex Boğaz Spreyi fiyatı, Tanflex  Gargara fiyatları, Tanflex Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Tanflex nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Tanflex Fiyatları 2024

Tanflex fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Tanflex fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Tanflex fiyatları 83.50 TL arasındadır.

Tanflex Boğaz Spreyi Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tanflex Boğaz Spreyi fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Tanflex Gargara Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tanflex Gargara fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Tanflex Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tanflex Eczane fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Tanflex Nedir Ne İşe Yarar?

– TANFLEX, yangı önleyici ve ağrı kesici özelliklere sahip bir ajandır. Boğaz, ağız ve diş etlerinin enflamasyonuna (iltihap) bağlı ağrıyı yatıştırır.
– TANFLEX, 30 ml’lik şişe ve plastik püskürtme adaptörü ile sunulur. Renksiz, berrak nane kokulu sıvıdır.
– TANFLEX, – ağız ve boğazda ağrı ile seyreden dişeti iltihabı, ağızı, yutağı ve boğazı çevreleyen dokunun iltihabı, – hastanın yutma fonksiyonunun rahatlatılmasında ve diş eti rahatsızlıklarında gözlenen bulguların azaltılması ve – diş ile çevre dokuların cerrahi girişimlerinden sonra ağrı ve iltihabı gidermek amacıyla kullanılır.

Tanflex Yan Etkileri Nelerdir?

Çok seyrek (10.000 hastada 1’den az) yan etkiler: • Aşırı duyarlılık reaksiyonları (bu reaksiyonlar; kaşıntı, döküntü, kurdeşen ve bazen de hava yollarının etrafındaki kasların kasılması sebebiyle nefessiz kalma gibi belirtiler şeklinde görülebilir) Uzun süreli tedaviler, hassaslaşma durumlarına neden olabilir. Her iki durumda da ilacı kesip doktorunuza danışınız.

[openquestionmicro]

Tanflex Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Tanflex fiyatları 2024 yılında 83.50 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Tanflex Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Tanflex eczane fiyatı 2024 yılında 83.50 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak