İlaç Fiyatları

Tantum verde Fiyatları

tantum verde fiyatlari 2807
Written by Fiyatlisto

Tantum verde fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Tantum verde fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Tantum verde Boğaz Spreyi fiyatı, Tantum verde  Gargara fiyatları, Tantum verde Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Tantum verde nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Tantum verde Fiyatları 2024

Tantum verde fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Tantum verde fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Tantum verde fiyatları 83.50 TL – 93.00 TL arasındadır.

Tantum verde Boğaz Spreyi Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tantum verde Boğaz Spreyi fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Tantum verde Gargara Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tantum verde Gargara fiyatı 35.04 TL olarak belirlenmiştir..

Tantum verde Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tantum verde Eczane fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Tantum verde Nedir Ne İşe Yarar?

. TANTUM VERDE® nedir ve ne için kullanılır? TANTUM VERDE®, yangı önleyici ve ağrı kesici özelliklere sahip bir ajandır. Boğaz, ağız ve diş etlerinin enflamasyonuna (iltihap) bağlı ağrıyı yatıştırır. TANTUM VERDE®, 120 ml sıvı içeren, koyu renkli şişelerde sunulur. Berrak, yeşil renkli sıvı görünümündedir. Nane esanslıdır. TANTUM VERDE®, Ağız ve boğazda ağrıyla seyreden diş eti iltihabı, ağızı, yutağı ve boğazı çevreleyen dokunun iltihabı, Hastanın yutma fonksiyonunun rahatlatılması ve diş eti rahatsızlıklarında gözlenen bulguların azaltılması ve Diş ve çevre dokuların cerrahi girişimlerden sonra ağrı ve iltihabı gidermek amacıyla kullanılır.

Tantum verde Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi, TANTUM VERDE®’nin içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Aşağıdakilerden biri olursa TANTUM VERDE®’yi kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz. Aşırı duyarlılık reaksiyonları (bu reaksiyonlar; kaşıntı, döküntü, kurdeşen ve bazen de hava yollarının etrafındaki kasların kasılması sebebiyle nefessiz kalma gibi belirtiler şeklinde görülebilir) Diğer yan etkiler aşağıdaki şekildedir: Yaygın (100 hastada 1’den fazla ve 10 hastada 1’den az): Dil ve ağızda geçici uyuşukluk Yanma ve karıncalanma hissi 4 Yaygın olmayan (1000 hastada 1’den fazla ve 100 hastada 1’den az): İştah kaybı Baş dönmesi Tat bozukluğu Bulantı Kusma Ağızda kötü tat hissi Ağız kuruluğu veya salya artışı Seyrek (10.000 hastada 1’den fazla ve 1.000 hastada 1’den az): Uyku bozukluğu Bu yan etkiler genellikle ilacın biraz sulandırılması ile azalır.

[openquestionmicro]

Tantum verde Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Tantum verde fiyatları 2024 yılında 83.50 TL – 93.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Tantum verde Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Tantum verde eczane fiyatı 2024 yılında 83.50 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak