İlaç Fiyatları

Tebokan Special Fiyatları

tebokan special fiyatlari 2809
Written by Fiyatlisto

Tebokan Special fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Tebokan Special fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Tebokan Special 80 mg fiyatı, Tebokan Special  Tablet fiyatları, Tebokan Special Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Tebokan Special nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Tebokan Special Fiyatları 2024

Tebokan Special fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Tebokan Special fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Tebokan Special fiyatları 139.94 TL – 149.94 TL arasındadır.

Tebokan Special 80 mg Fiyat 2024

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tebokan Special 80 mg fiyatı 139.94 TL olarak belirlenmiştir..

Tebokan Special Tablet Fiyat 2024

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tebokan Special Tablet fiyatı 139.94 TL olarak belirlenmiştir..

Tebokan Special Eczane Fiyat 2024

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tebokan Special Eczane fiyatı 139.94 TL olarak belirlenmiştir..

Tebokan Special Nedir Ne İşe Yarar?

TEBOKAN SPECIAL, açık kahverengi-sarı renkli, iki yüzü çentikli ve oblong film tabletler halinde, blister ambalajda 30, 60 ve 90 film tablet içeren kutularda sunulmaktadır. TEBOKAN SPECIAL’da bulunan özel Ginkgo biloba ekstresi (EGb 761), alyuvarlar (kırmızı kan hücreleri) ve kan pıhtılaşma hücreleri üzerine olan etkileri ile kan akışkanlığını artırır, organlarda kan dolaşımını arttırır, beyinde yaşa bağlı ortaya çıkan bazı hücresel değişiklikleri azaltır, bellek performansı ve öğrenme kapasitesini arttırır, denge bozukluklarında dengelenmeyi Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

TEBOKAN SPECIAL,

 • Alzheimer tipi bunama (demans), damar hastalıklarına bağlı bunama ve karışık formlarındaki bunamalarda,
 • Tıkayıcı tipte damar hastalıklarına bağlı bacak ağrısının tedavisinde (periferik arteriyel okluzif hastalıklarda)
 • Baş dönmesi ve
 • Kulak çınlamasının tedavisinde kullanılır.

Tebokan Special Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi TEBOKAN SPECIAL’ın içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. TEBOKAN SPECIAL’ın genel olarak vücut tarafından iyi kabul edildiği gösterilmiştir. Tüm ilaçlarda olduğu gibi yan etkiler olabilir, ancak herkeste ortaya çıkmayabilir. Ginkgo biloba içeren ilaçlar ile tedavi süresince gözlenen istenmeyen etkilerin sıklığı ile ilgili yeterli veri bulunmamaktadır. Sözkonusu istenmeyen etkiler hastalar, doktorlar veya eczacılar tarafından yapılan bildirimlerden elde edilmiştir.

Aşağıdakilerden biri olursa, TEBOKAN SPECIAL 80 mg Film Tablet’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

 • Allerjik deri reaksiyonları (kızarma, şişme, kaşınma)
 • Organ kanamaları
 • Yüzde ödem (şişme) ve anjiyoödem (yüzde, dudaklarda, dilde ve/veya boğazda solunum
  veya yutma güçlüğüne neden olabilecek şişme)

Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir.

Tebokan Special Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Tebokan Special fiyatları 2024 yılında 139.94 TL – 149.94 TL arasında seyretmektedir. [

Tebokan Special Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Tebokan Special eczane fiyatı 2024 yılında 139.94 TL olarak belirtilmiştir.

u003cstrongu003eTebokan Special Etken Maddesi Nedir?u003c/strongu003e

Her bir film tablet, etkin madde olarak 19.2 mg Ginkgo flavon glikozitlerine eşdeğer olacak şekilde standardize edilmiş 80 mg Ginkgo biloba yaprakları kuru ekstresi (35- 67:1) (EGb 761) içerir.

5/5 - (18 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak