İlaç Fiyatları

Thermo sulidin Fiyatları

thermo sulidin fiyatlari 2813
Written by Fiyatlisto

Thermo sulidin fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Thermo sulidin fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Thermo sulidin Likit Jel fiyatı, Thermo sulidin  Reçeteli fiyatları, Thermo sulidin Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Thermo sulidin nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Thermo sulidin Fiyatları 2024

Thermo sulidin fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Thermo sulidin fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Thermo sulidin fiyatları 148.56 TL – 158.56 TL arasındadır.

Thermo sulidin Likit Jel Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Thermo sulidin Likit Jel fiyatı 148.56 TL olarak belirlenmiştir..

Thermo sulidin Reçeteli Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Thermo sulidin Reçeteli fiyatı 148.56 TL olarak belirlenmiştir..

Thermo sulidin Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Thermo sulidin Eczane fiyatı 148.56 TL olarak belirlenmiştir..

Thermo sulidin Nedir Ne İşe Yarar?

THERMO SULİDİN®, etkin madde olarak nimesulid ve kapsaisin içermekte olup, topikal (deriye sürülmek suretiyle uygulanan) kullanılan nonsteroidal antiinflamatuvar ilaçlarlar olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir. ● Likit (sıvı) jel formunda bir ürün olan THERMO SULİDİN® her bir roll-on tüpte %1 nimesulid ve %0,025 kapsaisin içerir. ● THERMO SULİDİN®, 30 ve 50 gram likit jel içeren polietilen roll-on tüpler (ucunda dönen top olan tüp) içinde kullanıma sunulmaktadır. ● THERMO SULİDİN®, aşağıdaki hastalıkların tedavisinde etkilidir; – Bel ağrısı (lumbago), eklem kireçlenmesi (osteoartrit), eklemi çevreleyen yumuşak dokunun iltihabı (periartrit), kas kiriş iltihabı (tendinit), kas, kiriş kılıfının iltihabı (tenosinovit), eklem çevresindeki keselerin iltihabı (bursit) ve spor yaralanmaları gibi burkulma ve ezilmenin eşlik ettiği yumuşak doku ve eklemlerin travmatik, dejeneratif ve romatizmal hastalıkları

Thermo sulidin Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa THERMO SULİDİN®’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: ● Ciddi deri döküntüleri ● Yüz, dudaklar, dil ve boğazda şişme, nefes alma güçlüğü Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, THERMO SULİDİN®’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür. – 5 – Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: ● Bilinç kaybı ● Zaman, yer ve kişilerle ilgili olarak çevreyi algılama ve değerlendirme yeteneğinin bozulması (konfüzyon) ● Solunum güçlüğü (dispne), nefes darlığı ve astım şiddetlenmesi ● Öksürük, boğaz tahrişi ● Yüksek tansiyon (hipertansiyon) ● Kulak çınlaması ● Bulanık veya çift görme ● Göz tahrişi ● Üşüme, titreme ● Sinirlilik, tedirginlik, öfori ● Kol ve bacaklarda ağrı, kas spazmları ● Uyku hali ● Tat alma bozukluğu (disgezi) ● Mide bulantısı Bunların hepsi ciddi yan etkilerdir. Acil tıbbi müdahale gerekebilir. Ciddi yan etkiler çok seyrek görülür.

[openquestionmicro]

Thermo sulidin Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Thermo sulidin fiyatları 2024 yılında 148.56 TL – 158.56 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Thermo sulidin Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Thermo sulidin eczane fiyatı 2024 yılında 148.56 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak