İlaç Fiyatları

Travazol Krem Fiyatları

travazol krem fiyatlari 1122
Written by Fiyatlisto

Travazol Krem fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Travazol Krem fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Travazol Krem SGK fiyatı, Travazol Krem  Reçeteli fiyatları, Travazol Krem Reçetesiz  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Travazol Krem nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Travazol Krem Fiyatları 2023

Travazol Krem fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Travazol Krem fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Travazol Krem fiyatları 79.38 TL – 80.00 TL arasındadır.

Travazol Krem SGK Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travazol Krem SGK fiyatı 79.38 TL olarak belirlenmiştir..

Travazol Krem Reçeteli Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travazol Krem Reçeteli fiyatı 79.38TL olarak belirlenmiştir..

Travazol Krem Reçetesiz Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travazol Krem Reçetesiz fiyatı 79.38TL olarak belirlenmiştir..

Travazol Krem Nedir Ne İşe Yarar?

Travazol krem, ciltte mantar enfeksiyonlarına karşı kullanılan bir ilaçtır. İçeriğindeki mikonazol nitrat etken maddesi sayesinde mantarların üremesini engeller ve enfeksiyonun yayılmasını önler. Travazol krem, ayak mantarı, kasık mantarı, tırnak mantarı gibi cilt mantarlarına karşı etkilidir.

Travazol Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Travazol krem, mantar enfeksiyonlarına karşı kullanılan bir ilaçtır. Yan etkileri arasında ciltte kızarıklık, kaşıntı, yanma, kuruluk, kabarcıklar ve döküntüler gibi reaksiyonlar görülebilir. Nadir durumlarda, ciltte şişlik, ürtiker, nefes darlığı, yutma güçlüğü ve anafilaktik şok gibi ciddi alerjik reaksiyonlar da meydana gelebilir. Bu nedenle, travazol krem kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Ayrıca, ilacın kullanım talimatlarına uymanız ve önerilen dozajı aşmamanız gerekmektedir.

[openquestionmicro]

Travazol Krem Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Travazol Krem fiyatları 2023 yılında 79.38 TL – 80.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Travazol Krem Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Travazol Krem eczane fiyatı 2023 yılında 79.38 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak