Travogen Fiyatları

Travogen fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Travogen fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Travogen Krem fiyatı, Travogen  30 gr fiyatları, Travogen Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Travogen nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Travogen Fiyatları 2023

Travogen fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Travogen fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Travogen fiyatları 55.52 TL – 65.00 TL arasındadır.

Travogen Krem Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travogen Krem fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Travogen 30 gr Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travogen 30 gr fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Travogen Eczane Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Travogen Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Travogen Nedir Ne İşe Yarar?

TRAVOGEN’in 1 g’ı 10 mg izokonazol nitrat içerir. İzokonazol nitrat, imidazol grubu olarak bilinen ve derinin mantar tedavisinde haricen kullanılan ilaçların bir üyesidir. TRAVOGEN 30 g ve 60 g‘lık ambalajlarda bulunmaktadır. TRAVOGEN, el, ayak parmak araları, kasık bölgesi, genital bölgedeki mantar hastalıkları gibi derinin yüzeysel mantar hastalıklarının tedavisinde ve eritrazmada (belirli bir bakteri grubunun neden olduğu deri iltihabı) kullanılır..

Travogen Yan Etkileri Nelerdir?

Yaygın: Uygulama bölgesinde yanma hissi, tahriş Yaygın olmayan: Uygulama bölgesinde kuruluk, kaşıntı, döküntülü egzama (kızarıklık, kaşıntı ve döküntülere sebep olan bir cilt rahatsızlığı), kabarcıklar, iltihaplı dermatit (deri iltihabı) Seyrek: Uygulama bölgesinde şişme, çatlak

Travogen Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Travogen fiyatları 2023 yılında 55.52 TL – 65.00 TL arasında seyretmektedir.

Travogen Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Travogen eczane fiyatı 2023 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir.
5/5 - (16 Değerlendirme

Yorum yapın

Kopyalamak yasak