Tatil Fiyatları

Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları

uludag kayak merkezi fiyatlari 3123
Written by Fiyatlisto

Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Uludağ Kayak Merkezi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Uludağ Kayak Merkezi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Uludağ Kayak Merkezi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları 2024

Türkiye’de yer alan en önemli kayak merkezlerinden bir tanesi de uludağ kayak merkezidir. Bu kayak merkezi her sene onbinlerce insanı ağırlamaktadır.

  • Uludağ Kayak Merkezi adını son derece iyi duyurmuş ve yurtdışından gelen misafileri ağırlayacak kadar büyük bir tesistir. Bu tesise gelmeniz için ortalama olarak 390-1550 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir.

1 Saatlik Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları

  • Uludağ kayak merkezi 1 saatlik girişler kullanımda olmayıp şuan en az 3 saatlik girişler mevcuttur ve fiyatı 250 TL’dir.

1 Günlük Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları

  • Genel olarak uludağ kayak merkezi 1 günlük olan biletler daha fazla rağbet görmektedir. Bu biletlerin fiyatı ise online alınırsa 390 satış kasasından alınırsa 450 TL’dir.

3 Günlük Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları

  • Uludağ Kayak Merkezi 3 Günlük biletler de çok fazla tercih edilmektedir. 3 günlük fiyatlar ise şu şekildedir. online alındığı zaman 950 TL iken satış kasasından alımlarda 1150 TL olmaktadır.

Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları Güncel mi?

Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Uludağ Kayak Merkezi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Uludağ Kayak Merkezi adını son derece iyi duyurmuş ve yurtdışından gelen misafileri ağırlayacak kadar büyük bir tesistir. Bu tesise gelmeniz için ortalama olarak 390-1550 TL’yi gözden çıkarmanız gerekmektedir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Uludağ Kayak Merkezi 1 Saatlik Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Uludağ kayak merkezi 1 saatlik girişler kullanımda olmayıp şuan en az 3 saatlik girişler mevcuttur ve fiyatı 250 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (23 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak