Vasoxen Fiyatları

Vasoxen fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Vasoxen fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Vasoxen 5 mg fiyatı, Vasoxen  Plus fiyatları, Vasoxen 5 12.5 mg  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Vasoxen nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Vasoxen Fiyatları 2023

Vasoxen fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Vasoxen fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Vasoxen fiyatları 48.07 TL – 77.06 TL arasındadır.

Vasoxen 5 mg Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Vasoxen 5 mg fiyatı 48.07 TL olarak belirlenmiştir..

Vasoxen Plus Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Vasoxen Plus fiyatı 77.06 TL olarak belirlenmiştir..

Vasoxen 5 12.5 mg Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Vasoxen 5 12.5 mg fiyatı 77.06 TL olarak belirlenmiştir..

Vasoxen Nedir Ne İşe Yarar?

VASOXEN hemen hemen beyaz, bir tarafında “10” kabartması bulunan, yuvarlak, hafif bikonveks tabletler halindedir. 28 ve 84 tablet içeren ambalajlarda kullanıma sunulur. VASOXEN 10 mg nebivolol (5 mg d-nebivolol ve 5 mg l-nebivolol olmak üzere) içerir. Nebivolol seçici beta-bloker ilaçlar grubunda (yani kalp-damar sistemi üzerinde seçici etki ile) yer alan kardiyovasküler bir ilaçtır. Kalp hızındaki artışı önler, kalbin pompalama gücünü kontrol altına alır. Ayrıca kan damarları üzerinde genişletici etkiye sahiptir ve bu etkisi ile kan basıncında düşmeye yardımcı olur. 2 VASOXEN yüksek kan basıncının (hipertansiyon) tedavisinde kullanılır. Ayrıca 70 yaş ve üzerindeki hastalarda, hafif-orta düzeyde kronik kalp yetmezliğinin tedavisinde diğer tedavilere ilave olarak kullanılır.

Vasoxen Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa VASOXEN’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: ● Yaygın deri döküntüsü ile birlikte bütün vücutta allerjik reaksiyonlar (hipersensitivite reaksiyonları); ● Dudak, göz ya da dilde ani başlangıçlı şişlik ve ani nefes darlığı (anjiyoödem). Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir.

[openquestionmicro]

Vasoxen Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Vasoxen fiyatları 2023 yılında 48.07 TL – 77.06 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Vasoxen Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Vasoxen eczane fiyatı 2023 yılında 48.07 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

Yorum yapın

Kopyalamak yasak