İlaç Fiyatları

Vermidon Fiyatları

Vermidon fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Vermidon fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Vermidon Plus fiyatı, Vermidon  500 mg fiyatları, Vermidon Tablet  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Vermidon nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Vermidon Fiyatları 2024

Vermidon fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Vermidon fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Vermidon fiyatları 36.50 TL – 83.50 TL arasındadır.

Vermidon Plus Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Vermidon Plus fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Vermidon 500 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Vermidon 500 mg fiyatı 36.50 TL olarak belirlenmiştir..

Vermidon Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Vermidon Tablet fiyatı 36.50 TL olarak belirlenmiştir..

Vermidon Nedir Ne İşe Yarar?

Yetişkinlerde ve 12 yaşından büyük çocuklarda tek başına parasetamol, ibuprofen veya asetil salisilik asit gibi diğer analjeziklerle giderilemeyen akut, orta ve şiddetli ağrıların (romatizmal ağrılar, kas ağrısı, sırt ağrısı, nevralji, migren, baş ağrısı, diş ağrısı ve dismenore gibi) kısa süreli tedavisinde kullanılır.

Vermidon Yan Etkileri Nelerdir?

Kafeinin günlük 520 mg’a kadar kullanımının sağlıklı kişilerde herhangi bir istenmeyen etkiye yol açmadığı tespit edilmiştir. Ancak kafeine hassas veya kafein kullanmayan kişilerde yüksek dozlarda kullanımı bazı istenmeyen etkilere yol açabilir. Bunlar: titreme, aşırı tepki verme, uykusuzluk, sinirlilik, endişe, baş ağrısı, kulak çınlaması, kalp atım bozukluğu, idrarda artış, mide-kalınbağırsak rahatsızlıkları ve hızlı solunumdur. Bu istenmeyen etkilerin görüldüğü kişiler VERMİDON-K veya kafein içerikli diğer ilaçların kullanımını durdurmalıdırlar.

[openquestionmicro]

Vermidon Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Vermidon fiyatları 2024 yılında 36.50 TL – 83.50 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Vermidon Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Vermidon eczane fiyatı 2024 yılında 83.50 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak