İlaç Fiyatları

Wilkinson Pomad Fiyatları

wilkinson pomad fiyatlari 1218
Written by Fiyatlisto

Wilkinson Pomad fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Wilkinson Pomad fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Wilkinson Pomad Krem fiyatı, Wilkinson Pomad  Reçetesiz fiyatları, Wilkinson Pomad Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Wilkinson Pomad nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Wilkinson Pomad Fiyatları 2023

Wilkinson Pomad fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Wilkinson Pomad fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Wilkinson Pomad fiyatları 55.52 TL – 65.00 TL arasındadır.

Wilkinson Pomad Krem Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Wilkinson Pomad Krem fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Wilkinson Pomad Reçetesiz Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Wilkinson Pomad Reçetesiz fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Wilkinson Pomad Eczane Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Wilkinson Pomad Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Wilkinson Pomad Nedir Ne İşe Yarar?

WİLKİNSON, kahverengi renkli homojen bir pomat olup, 100 gram pomat içeren alüminyum tüplerde bulunmaktadır. WİLKİNSON lokal antiseptik, antipruritik ve antiparaziter etkisinden dolayı uyuz hastalığı (scabies) tedavisinde kullanılır.

Wilkinson Pomad Yan Etkileri Nelerdir?

Wilkinson pomadın yan etkileri genellikle hafif ve geçicidir. Bunlar arasında ciltte kızarıklık, kaşıntı, yanma, kuruluk ve kabarcıklar gibi reaksiyonlar yer alabilir. Nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar veya enfeksiyonlar da görülebilir.

Wilkinson pomadın kullanımı sırasında ciltte herhangi bir yan etki görülürse, kullanımı durdurulmalı ve doktora danışılmalıdır. Ayrıca, pomadın gözle temasından kaçınılmalı ve yutulmamalıdır.

Özetle, Wilkinson pomadın yan etkileri nadir görülen hafif reaksiyonlar olmakla birlikte, kullanım sırasında dikkatli olunmalı ve herhangi bir yan etki durumunda doktora başvurulmalıdır.

[openquestionmicro]

Wilkinson Pomad Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Wilkinson Pomad fiyatları 2023 yılında 55.52 TL – 65.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Wilkinson Pomad Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Wilkinson Pomad eczane fiyatı 2023 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (12 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak