Tatil Fiyatları

Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları

yildizdagi kayak merkezi fiyatlari 3127
Written by Fiyatlisto

Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Yıldızdağı Kayak Merkezi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Yıldızdağı Kayak Merkezi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yıldızdağı Kayak Merkezi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları 2024

Kış tatili sevenler için en çok tercih edilen tatillerden bir tanesi de kayak merkezi tatilleridir. Bu yerlere günü birlikçi olarak gidilebileceği gibi uzun süre konaklama imkanı da mevcuttur.

  • En çok tercih edilen kayak merkezlerinden bir tanesi de Yıldızdağı kayak merkezidir. Bu merkez Sivas ilimizde yer almaktadır. Fiyatları çok uçuk olmamakla birlikte öğrenci ve tam tarifesi bulunmaktadır. Örneğin en fazla telesiyej kotası 200 çıkış olmakla birlikte öğrenci 1000 TL iken tam fiyatı 2000 TL’dir.

Telesiyej 1 Çıkışlık Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları

  • Yıldızdağı kayak merkezi Telesiyej 1 çıkışlık fiyatı şu şekildedir. Öğrenci 20 TL tam 30 TL

Telesiyej 5 Çıkışlık Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları

  • Yıldızdağı kayak merkezi telesiyej 5 çıkışlık fiyatı ise şu şekildedir. Öğrenci 80 TL tam 140 TL

Telesiyej 10 Çıkışlık Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları

  • Son olarak Yıldızdağı Kayak Merkezi Telesiyej 10 Çıkışlık fiyatı ise şu şekildedir. Öğrenci 140 TL tam 250 TL

Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları Güncel mi?

Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Yıldızdağı Kayak Merkezi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] En çok tercih edilen kayak merkezlerinden bir tanesi de Yıldızdağı kayak merkezidir. Bu merkez Sivas ilimizde yer almaktadır. Fiyatları çok uçuk olmamakla birlikte öğrenci ve tam tarifesi bulunmaktadır. Örneğin en fazla telesiyej kotası 200 çıkış olmakla birlikte öğrenci 1000 TL iken tam fiyatı 2000 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Yıldızdağı Kayak Merkezi Telesiyej 1 Çıkışlık Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Yıldızdağı kayak merkezi Telesiyej 1 çıkışlık fiyatı şu şekildedir. Öğrenci 20 TL tam 30 TL [endfaqmicro]

5/5 - (23 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak