İlaç Fiyatları

Zalain Krem Fiyatları

zalain krem fiyatlari 2242
Written by Fiyatlisto

Zalain Krem fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Zalain Krem fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Zalain Krem Fitil fiyatı, Zalain Krem  Sprey fiyatları, Zalain Krem Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Zalain Krem nedir ne işe yarar, yan etkileri, nerede kullanılır, vajina içine sürülür mü, ne kadar süre kullanılır gibi sorularınız hakkında da bilgilendirme yaptık.

Zalain Krem Fiyatları 2024

Zalain Krem fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Zalain Krem fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Zalain Krem fiyatları 51.10 TL arasındadır.
zalain krem
Zalain Krem Fiyatları 4

Zalain Krem Fitil Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Zalain Krem Fitil fiyatı 44.00 TL olarak belirlenmiştir..

Zalain Krem Sprey Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Zalain Krem Sprey fiyatı 75.55 TL olarak belirlenmiştir..

Zalain Krem Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Zalain Krem Eczane fiyatı 51.10 TL olarak belirlenmiştir..

Zalain Krem Nedir Ne İşe Yarar?

ZALAİN®, derideki hastalıklı bölgeye sürülerek uygulanan bir kremdir. ZALAİN®, dermatofit adı verilen mantarların neden olduğu ayak mantarı (tinea pedis), kasık mantarı (tinea kruris), vücut mantarı (Tinea korporis), sakal mantarı (tinea barbae), el mantarı (tinea manum), mayaların neden olduğu kandida enfeksiyonu (monoliazis) ve pitiriyazis versikolor ile pityrosporum türlerinin etken olabildiği seboreik dermatitin tedavisinde kullanılır.

Kaynak: https://titck.gov.tr/storage/Archive/2022/kubKtAttachments/ZALAN2KREMKT_d7eccdbd-38c8-46c3-81ad-89a771c8c92a.pdf

zalain fiyat
Zalain Krem Fiyatları 5

Zalain Krem Yan Etkileri Nelerdir?

  • Çok seyrek: Kızarıklık, yanma ve kaşıntı gibi cilt irritasyonu
  • Bilinmiyor: ZALAİN®’i kullanırken, temas bölgesinin ötesinde bile olsa, kaşıntı, kızarıklık ve vezikül (sıvı içeren kabarcıklar) gibi alerjik cilt reaksiyonları oluşabilir.

Eğer bu kullanma talimatında bahsi geçmeyen herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuzu veya eczacınızı bilgilendiriniz.

Eğer Zalain Krem kullanımı sonrası herhangi bir yan etki ortaya çıkarsa, derhal doktorunuza başvurmanız önerilir.

Zalain Krem Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Zalain Krem fiyatları 2024 yılında 51.10 TL arasında seyretmektedir.

Zalain Krem Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Zalain Krem eczane fiyatı 2024 yılında 44.00 TL olarak belirtilmiştir.

ZALAIN nerede kullanılır?

ZALAIN’i günde bir veya iki kez (bir sefer kullanılacaksa tercihen akşam veya iki kez kullanılacaksa 1 sabah, 1 akşam olmak üzere), mantarlı deri ve derinin 1 cm kalınlığındaki çevresine hafifçe ve eşit olarak paylaştırarak uygulayınız.

ZALAIN krem vajina içine sürülür mü?

ZALAIN, adolesan ve yetişkin kadınlarda, tek doz halinde, gece yatmadan önce, tek kullanımlık aplikatör ile hasta sırt üstü yatar pozisyonda ve bacaklar hafifçe bükülü iken vajina içine derin olarak uygulanır.

Zalain Krem Hamilelikte Kullanılır mı?

Çocuk doğurma potansiyeli bulunan kadınlar / doğum kontrolü (kontrasepsiyon) ZALAIN’in gebe kadınlarda kullanımına ilişkin yeterli veri bulunmamaktadır. Bu nedenle ZALAIN çocuk doğurma potansiyeli olan kadınlarda dikkatli kullanılmalıdır.

ZALAIN krem ne kadar süre kullanılır?

İyileşmenin görülmesi için gereken tedavi süresi mantara sebep olan etkenin ve hastalıklı bölgenin tipine göre hastadan hastaya değişiklik gösterir. Çoğu durumda şikayetlerin ortadan kalkması ve hastalığa sebep olan etkenin hastalıklı bölgeden temizlenmesi 3 ila 4 hafta arasında gerçekleşir. Ancak; hastalığa sebep olan etkenin yok edilmesi ve hastalığın tekrar ortaya çıkmaması için tavsiye edilen tedavi süresi 4 haftadır.

5/5 - (25 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak