İlaç Fiyatları

Andazol Fiyatları

andazol fiyatlari 3496
Written by Fiyatlisto

Andazol fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Andazol fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Andazol 400 Mg 3 Film Tablet fiyatı, Andazol  Şurup 60 Ml fiyatları, Andazol Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Andazol nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Andazol Fiyatları 2024

Andazol fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Andazol fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Andazol fiyatları 40.95 TL-47.85 TL arasındadır.

Andazol 400 Mg 3 Film Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Andazol 400 Mg 3 Film Tablet fiyatı 40.95 TL olarak belirlenmiştir..

Andazol Şurup 60 Ml Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Andazol Şurup 60 Ml fiyatı 47.85 TL olarak belirlenmiştir..

Andazol Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Andazol Eczane fiyatı 40.95 TL olarak belirlenmiştir..

Andazol Nedir Ne İşe Yarar?

ANDAZOL domuz tenyası ve köpek tenyası gibi bağırsak kurtlarının neden olduğu belirli enfeksiyonların tedavisinde kullanılır.
ANDAZOL bu kullanma talimatında belirtilmemiş başka amaçlarla da kullanılabilir.

Andazol Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi ANDAZoL@’iin de içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Aşağıdakilerden biri olursa, ANDAZOL@’ü kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildirinızveya size en yalan hastanenin acil bölümüne başvurunuz: . Kurdeşen (genellikle kaşıntılı bir deri hastalığı) . Nefes almada zorluk . Yüzde, dudaklarda, dilde veboğazda şişme Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise sizin ANDAZOL@’e karşı ciddi alerj iniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye Veya hastaneye yatınlmaruza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür.

[openquestionmicro]

Andazol Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Andazol fiyatları 2024 yılında 40.95 TL-47.85 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Andazol Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Andazol eczane fiyatı 2024 yılında 40.95 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak