İlaç Fiyatları

Iliadin Sprey Fiyatları

iliadin sprey fiyatlari 1248
Written by Fiyatlisto

Iliadin Sprey fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Iliadin Sprey fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Iliadin Sprey Damla fiyatı, Iliadin Sprey  Sprey fiyatları, Iliadin Sprey Pediatrik  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Iliadin Sprey nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Iliadin Sprey Fiyatları 2023

Iliadin Sprey fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Iliadin Sprey fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Iliadin Sprey fiyatları 42.67 TL – 55.52 TL arasındadır.

Iliadin Sprey Damla Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Iliadin Sprey Damla fiyatı 33.22 TL olarak belirlenmiştir..

Iliadin Sprey Sprey Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Iliadin Sprey Sprey fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Iliadin Sprey Pediatrik Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Iliadin Sprey Pediatrik fiyatı 42.67 TL olarak belirlenmiştir..

Iliadin Sprey Nedir Ne İşe Yarar?

Iliadin sprey, burun tıkanıklığı ve burun akıntısı gibi semptomları hafifletmek için kullanılan bir burun spreyidir. İçeriğindeki oksimetazolin maddesi, burun kanallarındaki damarları daraltarak burun tıkanıklığını azaltır ve burun akıntısını önler. Ancak, uzun süreli kullanımı bağımlılık yapabilir ve burun mukozasında tahrişe neden olabilir. Bu nedenle, doktor tavsiyesi olmadan uzun süreli kullanılmamalıdır.

Iliadin Sprey Yan Etkileri Nelerdir?

İliadin sprey, burun tıkanıklığı ve burun akıntısı gibi semptomları hafifletmek için kullanılan bir ilaçtır. Ancak, her ilaç gibi, İliadin spreyin de yan etkileri olabilir.

İliadin spreyin en yaygın yan etkileri arasında burun kuruluğu, yanma hissi, hapşırma, burun kanaması ve baş ağrısı yer alır. Ayrıca, uzun süreli kullanımı burun mukozasında hasara neden olabilir ve burun tıkanıklığını daha da kötüleştirebilir.

İliadin spreyin diğer nadir görülen yan etkileri arasında kalp çarpıntısı, yüksek tansiyon, uykusuzluk, sinirlilik, titreme, bulantı, kusma ve alerjik reaksiyonlar yer alabilir.

İliadin sprey kullanmadan önce, doktorunuza danışmanız önemlidir. Ayrıca, ilacı kullanırken önerilen dozajı aşmamak ve uzun süreli kullanımdan kaçınmak da önemlidir. Eğer herhangi bir yan etki hissederseniz, hemen doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

[openquestionmicro]

Iliadin Sprey Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Iliadin Sprey fiyatları 2023 yılında 42.67 TL – 55.52 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Iliadin Sprey Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Iliadin Sprey eczane fiyatı 2023 yılında 33.22 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (12 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak