İlaç Fiyatları

Tobrex Fiyatları

tobrex fiyatlari 3718
Written by Fiyatlisto

Tobrex fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Tobrex fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Tobrex Göz Damlası fiyatı, Tobrex  Reçetesiz fiyatları, Tobrex Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Tobrex nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Tobrex Fiyatları 2024

Tobrex fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Tobrex fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Tobrex fiyatları 50.85 TL arasındadır.

Tobrex Göz Damlası Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tobrex Göz Damlası fiyatı 50.85 TL olarak belirlenmiştir..

Tobrex Reçetesiz Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tobrex Reçetesiz fiyatı 50.85 TL olarak belirlenmiştir..

Tobrex Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Tobrex Eczane fiyatı 50.85 TL olarak belirlenmiştir..

Tobrex Nedir Ne İşe Yarar?

TOBREX, gözün/gözlerin ve etrafının yüzeysel bakteriyel infeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. TOBREX anti-infektifler adı verilen ilaç grubunda yer almaktadır. Anti-infektifler grubu göz(ler)e hastalık bulaştıran mikroorganizmaların büyük bir kısmına karşı aktif olan antibiyotikleri (bu üründe tobramisin) içerir. TOBREX, plastik burgu kapaklı kendinden damlalıklı plastik şişede 5 ml çözelti içeren bir kutuda sunulur. Berrak, renksiz-soluk sarı veya kahverengi renkli bir çözeltidir.

Tobrex Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, TOBREX’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:  Aşırı duyarlılık reaksiyonları; göz kapağında kaşıntı veya şişme, gözde kızarıklık gibi belirtilerle kendini gösterebilir. İleri düzeyde ise deride döküntü, ses kısıklığı, yutkunmada zorluk, öksürük, nefes darlığı, yüz ve dilde şişme, çarpıntı ve baş dönmesinin görüleceği anafilaktik reaksiyon denilen hayatı tehdit edici duruma dönüşebilir. Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin TOBREX’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

[openquestionmicro]

Tobrex Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Tobrex fiyatları 2024 yılında 50.85 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Tobrex Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Tobrex eczane fiyatı 2024 yılında 50.85 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak